Новини

В Україні запрацювала оновлена передплата PlayStation Plus

Ще в березні 2022 року PlayStation повідомила про наміри розширити передплату PlayStation Plus, додавши до неї нові рівні. Сьогодні оновлена версія “плюса” запрацювала і в Україні.

Віднині власникам PlayStation 4/5 в Україні доступні три рівні підписки:

PlayStation Plus Essential (209 грн/міс. або 1 299 грн/рік) — стандартна передплата, що була доступна раніше. Пропонує щомісячні безкоштовні ігри, доступ до хмарного сховища та мережевих ігор.

PlayStation Plus Extra (319 грн/міс. або 2 149 грн/рік) — додає до бонусів стандартної передплати каталог з близько 400 іграми для PS4 і PS5. Наразі в ньому доступні такі ігри, як Death Stranding, Assassin’s Creed: Valhalla, God of War, Spider-Man, Spider-Man: Miles Morales, Returnal та багато інших.

PlayStation Plus Deluxe (369 грн/міс. або 2 489 грн/рік) — до всього відкриває доступ ще й до каталогу класичних ігор з PS1, PS2 та PSP. Також дозволяє грати в демоверсіїї обраних ігор.

Усі користувачі, що мають активну передплату PS Plus, автоматично будут оновлені до рівня Essential. Змінити рівень можна будь-коли, доплативши необхідну суму коштів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: