Новини

Майбутнє кіновсесвіту DC: Перші подробиці

Очільники DC Studios Джеймс Ґанн і Пітер Сафран розповіли, з чого складатиметься перша частина обʼєднаного кіновсесвіту DC, яка отримала назву «Боги та монстри» (Gods and Monsters). За їхніми словами, вони зосередяться як на головних супергероях компанії (Супермені, Бетмені та Диво-жінці), так і на менш відомих персонажах, яких сподіваються перетворити на зірок (подібно до того, що Ґанн зробив з Вартовими галактики).

Першим знайомством з оновленим світом коміксів стане мультсеріал Creature Commandos, який уже активно малюють за сценарієм Джеймса Ґанна. У коміксах це команда з класичних монстрів, яких збирають, щоб битися проти нацистів. На додачу до анонсу компанія поділилася дизайном персонажів.

Creature commandos

Іншим стартовим проєктом стане серіал «Воллер» (Waller) — спіноф «Миротворця» про безкомпромісну Аманду Воллер, яку знову зіграє Віола Девіс. Шоуранерами будуть Крістал Генрі («Вартові») та Джеремі Карвер («Фатальний патруль»)

Першим повнометражним фільмом нового DCU (DC Universe) стане «Супермен: Спадок» (Superman: Legacy), який буде не черговою історією про те, як Кал-Ел надів свій яскравий костюм, а обіцяє зосередитися на тому, як Супермен «поєднує своє криптонське коріння зі своїм людським вихованням». Сценарій до стрічки напише Джеймс Ґанн, він же, можливо, стане і режисером. Попередня дата виходу — 11 липня 2025.

«Ліхтарі» (Lanterns) познайомлять глядачів з новими версіями загону Зелених ліхтарів, передусім з Гелом Джорданом і Джоном Стюартом. За словами Сафрана, зразком для цього серіалу став «Справжній детектив», і попри космічну природу героїв, події «Ліхтарів» розгортатимуться на Землі.

«Влада» (The Authority) стане другим повнометражним фільмом нового DC і розповість про групу супергероїв, які використовують не зовсім моральні методи для захисту рідної планети. За словами Ґанна, картина зосередиться на «морально сірих» персонажах, бо «не кожен фільм або серіал буде розповідати про боротьбу хороших хлопців проти поганих».

«Втрачений рай» (Paradise Lost) перенесе нас на Теміскіру, острів амазонок, задовго до появи Диво-жінки. Ґанн і Сафран описують серіал як драму в стилі «Гри престолів», де в центрі сюжету будуть політичні інтриги та боротьба за владу.

Першим фільмом, де ми побачимо нового Бетмена, стануть «Відважні та сміливі» (The Brave and the Bold) — історія не тільки про Брюса Вейна, але й про його сина Деміена, вихованого Лігою вбивць. Як і у випадку з Суперменом, у головній ролі ми побачимо нового актора.

Втім, Роберт Паттінсон теж залишається в ролі Темного лицаря. Його «Бетмен 2» (The Batman Part II) запланований на 2025 рік і буде частиною серії DC Elseworlds, яка розповідатиме історії героїв за межами нового DCU. Крім Бетмена Метта Рівза там будуть також Джокер Тодда Філліпса, мультсеріал «Юні титани» та історія темношкірого Супермена від Та-Нехісі Коутса.

Останнім серіалом першої частини DCU стане «Бустер Ґолд» (Booster Gold) — історія невдахи з майбутнього, який за допомогою футуристичних технологій переноситься в наш час, щоб бути тут супергероєм.

«Супердівчина: Жінка завтрашнього дня» (Supergirl: Woman of Tomorrow) вийде в кінотеатрах і розповість про кузину Супермена, яка, на відміну від нього, перші 14 років свого життя змушена була виживати на уламках знищеного Криптону.

Горор «Болотна істота» (Swamp Thing), який також вийде на великих екранах, завершить першу частину нового DCU Ґанна та Сафрана.

Керівники DC Studios сказали, що попри такі амбітні плани, і «Шазам», і «Аквамен», і «Флеш» досі залишаються важливою частиною їхнього проєкту. Ґанн узагалі назвав «Флеша» «одним з найкращих супергеройських фільмів в історії». Тому не виключено, що і Езра Міллер, і Джейсон Момоа, і Закарі Лівай продовжать втілювати героїв DC. На відміну від Генрі Кевілла, позаяк Ґанн вкотре підтвердив, що британець більше не носитиме червоний плащ Супермена.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: