Vertigo — це сайт про кіно, серіали, комікси та поп-культуру в цілому. Ми розповідаємо про складні теми легко та невимушено, а очевидні та банальні матеріали перетворюємо у захоплюючі історії.
Про нас

Vertigo — це сайт про кіно, серіали, комікси та поп-культуру в цілому. Ми розповідаємо про складні теми легко та невимушено, а очевидні та банальні матеріали перетворюємо у захоплюючі історії. Ще нам часом не вистачає скромності, але ми це компенсуємо самоіронією.

На Vertigo ви можете прочитати філософський розбір «Дня бабака» з Біллом Мюрреєм, дізнатися про вплив улюблених серіалів на поп-культуру, заглибитися у фірмовий стиль відомих режисерів чи просто знайти собі цікавий фільм на вечір.

Редакція обожнює дивиться на світ крізь призму кіно та завжди готова розповісти цікавий факт, який зробить вас королем будь-якої вечірки. Приєднуйтесь — у нас тут подорож у нескінченність і до зірок.

Редакція
Головний редактор
Юрій Поворозник [email protected]
Випускова редакторка
Олександра Ринк [email protected]
Редактор розділу «Відеоігри»
Роман Бугайчук [email protected]
Відповідальний редактор
Микита Тищенко [email protected]
Ведуча подкасту Filmspotting
Аня Дацюк [email protected]
Контактна інформація для рекламодавців
Менеджерка з реклами
Марі Родітєлєва [email protected]
Реклама

Ми співпрацюємо з брендами та агентствами і намагаємося не годувати читачів сірими «продающими текстами» чи переписаними пресрелізами. Тому ми відкриті до форматів партнерських матеріалів, нативної реклами чи брендингу/медійної реклами (якщо вони не виїдають очі).

Контент
Авторські права

Використання будь-яких матеріалів дозволено лише в некомерційних цілях з обов’язковим вказівкою автора та посиланням на статтю. У будь-яких інших випадках необхідно отримати дозвіл автора.

Якщо у вас виникли питання, зауваження чи претензії стосовно використаних на сайті матеріалів, пишіть редакції, ми відкриті до вирішення усіх питань.

Блог

Ми заохочуємо читачів створювати контент разом із нами, розширюючи спектр тем та проблематик світової та української поп-культури. Опублікувати матеріал у розділі «Блоги» може будь-хто, якщо його текст відповідає уcім вимогам:

  • розмір публікації становить більше 3 тисяч знаків;
  • у тексті зчитується центральна ідея (так, ми не любимо потік свідомості);
  • текст не містить мови ненависті та не направлений на образу певної соціальної групи;
  • кількість пунктуаційних і граматичних помилок у тексті не викликає у випускового редактора панічну атаку.

У разі невідповідності тексту хоч одній з вищенаведених вимог, редакція може не допустити текст до публікації. Також редакція може відредагувати статтю, якщо справа стосується пунктуаційних чи граматичних помилок.

Найкращі тексти можуть бути переміщені на головну сторінку, а в подальшому їх автори можуть розраховувати на співпрацю з редакцією. Або навіть місце у штаті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: