Vertigo — це сайт про кіно, серіали, комікси та поп-культуру в цілому. Ми розповідаємо про складні теми легко та невимушено, а очевидні та банальні матеріали перетворюємо у захоплюючі історії.
Про нас

Vertigo — це сайт про кіно, серіали, комікси та поп-культуру в цілому. Ми розповідаємо про складні теми легко та невимушено, а очевидні та банальні матеріали перетворюємо у захоплюючі історії. Ще нам часом не вистачає скромності, але ми це компенсуємо самоіронією.

На Vertigo ви можете прочитати філософський розбір «Дня бабака» з Біллом Мюрреєм, дізнатися про вплив улюблених серіалів на поп-культуру, заглибитися у фірмовий стиль відомих режисерів чи просто знайти собі цікавий фільм на вечір.

Редакція обожнює дивиться на світ крізь призму кіно та завжди готова розповісти цікавий факт, який зробить вас королем будь-якої вечірки. Приєднуйтесь — у нас тут подорож у нескінченність і до зірок.

Редакція
Головний редактор
Юрій Поворозник [email protected]
Випускова редакторка
Аня Дацюк [email protected]
Відповідальна редакторка
Олександра Ринк [email protected]
Контактна інформація для рекламодавців
Редакція
[email protected]
Реклама

Ми співпрацюємо з брендами та агентствами і намагаємося не годувати читачів сірими «продающими текстами» чи переписаними пресрелізами. Тому ми відкриті до форматів партнерських матеріалів, нативної реклами чи брендингу/медійної реклами (якщо вони не виїдають очі).

Контент
Авторські права

Використання будь-яких матеріалів дозволено лише в некомерційних цілях з обов’язковим вказівкою автора та посиланням на статтю. У будь-яких інших випадках необхідно отримати дозвіл автора.

Якщо у вас виникли питання, зауваження чи претензії стосовно використаних на сайті матеріалів, пишіть редакції, ми відкриті до вирішення усіх питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: