Новини

Silent Hill Transmission: усі анонси з презентації

Японський видавець відеоігор Konami, власник прав на Silent Hill, провів велику презентацію та окреслив майбутнє давно забутої франшизи.

Silent Hill 2 Remake

Чутки справдилися — польська студія Bloober Team дійсно розробляє ремейк славнозвісної Silent Hill 2. Гра розробляється на новітньому рушії Unreal Engine 5 і матиме повністю перероблену бойову систему та інші ігрові механіки.

Bloober Team знана своїми горор-іграми (Layers of Fear, Observer, The Medium), тож маємо велике сподівання на успіх ремейку. Допомагатиме полякам Масахіро Іто, художник із Team Silent, яка створила перші чотири гри у франшизі. А до написання саундтреку повернеться Акіра Ямаока.

Гра анонсована лише для PlayStation 5 та ПК. Дата релізу наразі невідома.

Silent Hill: Townfall

Спіноф серії, який розробляється No Code Studios (Stories Untold) та буде виданий Annapurna Interactive. Жодних подробить щодо гри, окрім трейлера, ми не отримали.

Silent Hill f

Ще один спіноф серії, але з більшою кількістю подробиць. Події гри розгорнуться в Японії 1960-х років, а за сценарій відповідальний відомий японський письменник Ryukishi07, який створив такі візуальні романи, як Higurashi та Umineko.

Silent Hill: Ascension

Найбільш незвичний проєкт з усіх анонсованих, Ascension запропонує гравцям по всьому світу керувати персонажами в реальному часі. Розробники називають це “новий інтерактивний досвід стримінгу” — цілком можливо, що це навіть не гра в її звичному розумінні.

Return to Silent Hill

І на останок — новий фільм за франшизою. До режисерського крісла повернеться Крістоф Ґанс, режисер першого фільму Silent Hill. Наразі це все, що відомо про майбутнє кіно, але Konami обіцяє більше подробиць згодом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: