подкасти

Рекапери

Обговорення окремих серій та цілих сезонів серіалів від редакторів Vertigo та запрошеного ведучого, редактора The Village Ярослава Друзюка.

Серії
Severance («Розрив»): обговорення першого сезону

Редактори Vertigo Юра і Микита з невеличкою затримкою обговорюють один з найкращих серіалів 2022 року, «Розрив» від Apple TV+. Розбираємо, як він органічно поєднує наукову фантастику, антиутопію, сатиру та комедію про роботу, і чого ми чекаємо від наступного сезону.

Wednesday («Венздей»): обговорення першого сезону

Редактори Vertigo Юра і Микита обговорюють новий суперхіт Netflix та численні способи, завдяки яким він міг би бути ще кращим.

Atlanta («Атланта»): обговорення чотирьох сезонів

В.о. головного редактора The Village Україна Ярослав Друзюк і редактор Vertigo Микита Тищенко обговорюють «Атланту» — один з найбільш неординарних, унікальних і просто найкращих серіалів ХХІ століття. Зʼясовуємо, чим він заслужив на такі епітети і чи можна створити щось подібне на українському телебаченні.

Sandman («Пісочний чоловік»): обговорення першого сезонів

Редактори Vertigo Юра і Саша обговорюють перший сезон серіалу «Пісочний чоловік» від Netflix. Як результат, Ніл Ґейман отримує величезну порцію похвали, серіал неочікувано вивляється кращим за першоджерело, а Том Старрідж оголошується чудовим поєднанням готичних і емацьких традицій.

Ms Marvel («Міз Марвел»): обговорення фінальних трьох серій

Редактори Vertigo Юра і Микита намагаються висловити все, що в них накипіло під час перегляду другої половини сезону «Міз Марвел», поки їх не перериває повітряна тривога.

Only Murders In The Building («Тільки вбивства у будинку»): обговорення перших чотирьох серій

Саша з Микитою обговорюють перші чотири серії нового сезону минулорічного хіта. Як витримати навалу нових персонажів, чи зберіг серіал свій шарм та чому героїня Селени Ґомез — найнедооціненіший персонаж шоу? Все у першому з трьох випусків, присвячених другому сезону «Тільки вбивства у будинку» від Hulu.

The Boys («Пацани»): обговорення фінальної серії третього сезону

Розчаровані редактори Vertigo Юра і Микита закінчують цикл рекапів на «Пацанів», обговорюючи восьму серію та підводячи підсумки всього сезону.

Stranger Things («Дивні дива»): фінальна частина 4 сезону

Редактори Vertigo Юра та Саша обговорюють фінальні серії четвертого сезону «Дивних див», намагаються розібратися з наслідками подій, дають прогнози на фінал і чекають його на Геловін 2023 року.

Якщо вам кортить почитати рекап на кожну серію, то завітайте на Vertigo: https://vertigo.com.ua/recap/stranger-things/season-4/

The Boys («Пацани»): обговорення сьомої серії третього сезону

Редактори Vertigo Юра і Микита обговорюють передостанню серію третього сезону «Пацанів», яка подарувала чимало приємних сюрпризів. Також у випуску: що таке хороший твіст, хто посадив Раяна в комору, і які суперсили є у Адель.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: