подкасти

Рекапери

Обговорення окремих серій та цілих сезонів серіалів від редакторів Vertigo та запрошеного ведучого, редактора The Village Ярослава Друзюка.

Серії
The Boys («Пацани»): обговорення сьомої серії третього сезону

Редактори Vertigo Юра і Микита обговорюють передостанню серію третього сезону «Пацанів», яка подарувала чимало приємних сюрпризів. Також у випуску: що таке хороший твіст, хто посадив Раяна в комору, і які суперсили є у Адель.

Ms Marvel («Міз Марвел»): обговорення перших трьох серій

Юра і Микита обговорюють перші три серії нового серіалу від Marvel — «Міз Марвел», яка вийшла на Disney+. У випуску вони намагаються зрозуміти, чому перший епізод так вирізняється серед решти, навіщо серіалу про підлітків настільки глобальні антагоністи та чи побачимо ми тут скруллів?

Obi-Wan Kenobi («Обі-Ван Кенобі»): обговорення шостої (фінальної) серії

Юра та Ярослав закінчують зі спойлерами оглядати серіал «Обі-Ван Кенобі». У фінальному епізоді ставимо фінальну оцінку персонажці Ріви, розмірковуємо над тим, чи не краще було б зробити з серіалу фільм, обговорюємо референси на Сергія Жадана та приглядаємося до потенційного другого сезону.

The Boys («Пацани»): обговорення пʼятої серії третього сезону

Редактори Vertigo Юра і Микита обговорюють, як «Пацани» продовжують у третьому сезоні стирати межі між американською реальністю та супергеройською сатирою, а також пояснюють, навіщо ж узагалі потрібні мюзикли.

Barry («Баррі»): обговорення третього сезону

Микита і Ярослав обговорюють третій сезон серіалу «Баррі» від HBO, де Білл Гейдер грає кілера, який хоче стати актором. Хлопці зі спойлерами обговорюють неочікувані сюжетні повороти, дивну суміш драми та комедії, еволюцію серіалу протягом трьох сезонів та очікування від наступного сезону. А ще дуже, дуже багато хвалять Білла Гейдера.

Obi-Wan Kenobi («Обі-Ван Кенобі»): обговорення п’ятої серії

Юра та Ярослав продовжують зі спойлерами оглядати серіал «Обі-Ван Кенобі». Цього разу обговорюємо технології омолодження та синтетичного голосу, проводимо паралелі з кінотрилогіями і вчергове приходимо до висновку, що «Зоряні війни» створені для великого екрану.

Obi-Wan Kenobi («Обі-Ван Кенобі»): обговорення четвертої серії

Юра та Ярослав продовжують зі спойлерами оглядати серіал «Обі-Ван Кенобі». Цього разу обговорюємо низькі ставки серіалу, референси до біблійних сюжетів та піднімаємо важливе питання — чи є у світі «Зоряних війн» повстанські пісні?

Better Call Saul («Краще подзвоніть Солу»): перша частина фінального сезону

У цьому епізоді Ярослав Друзюк разом з кінокритиком, сценаристом та другом редакції Владиславом Недогибченком обговорюють першу частину фінального сезону серіалу «Краще дзвоніть Солу». Чи дійсно серіал може зрівнятися з «Пуститися берега»? Чим шоу виділяється на фоні решти контенту? Чому раптом його порівнюють з німим кіно? Все це, а ще море захоплення Вінсом Ґілліґаном слухайте в подкасті.

The Boys («Пацани»): обговорення перших трьох серій третього сезону

Юра і Микита починають посерійні рекапи на новий сезон The Boys, обговорюючи те, як сатира на супергеройське кіно до третього сезону перетворилася на відверту критику сучасного суспільно-політичного життя США. І звісно, вибухові члени, бо куди ж без них.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: