Підтримайте проєкт

Vertigo — це сайт про кіно, серіали, комікси та поп-культуру в цілому. І ми хочемо робити круте медіа для читачів, а не перетворюватися на рекламну помийку. Тож нам потрібна ваша підтримка! Ми дуже любимо наших читачів, але у той же час хочемо мати можливість розвиватися.

Тому ми запускаємо «Товариство Vertigo» — клуб небайдужих друзів нашого видання, які готові підтримати наше існування підпискою.

Хоча ми воліємо називати його таємним ложе кіномасонів. Поки що підтримати нас можна лише підпискою на Patreon

Пітер Паркер

Підтримати
Завжди приємно мати підтримку дружнього сусіда, та ще й із суперздібностями! Ми дякуємо вам за вашу підтримку і в бонус за неї пропонуємо:

  • доступ до регулярних опитувань, де можна буде проголосувати за теми для майбутніх подкастів та матеріалів. 
  • ранній доступ до окремих випусків «Щотижневика» (які ми встигли змонтувати завчасно).
читати більше

Сіріус Блек

Підтримати
Крутий хлопець, кльовий друг, та ще й той, хто дарує тобі Вогнеблискавку! Ми дуже вдячні за вашу підтримку, тож захистимо від усіх смертельних заклять і додамо бонусів:

  • все, що доступно для Пітера Паркера
  • доступ до редакційного чату, де можна напряму поспілкуватися з редакцією, вимагати пояснень за її хоттейки, радити фільми та серіали для перегляду і ділитися думками про світ
  • ранній доступ до подкасту «Опівнічний сеанс» (на тиждень раніше за його реліз на публічних платформах)
читати більше

Індіана Джонс

Підтримати
Батіг, капелюх, харизма і постійні пригоди! Наш «археологічний музей» дуже вдячний за регулярне поповнення фондів, тож не скупиться на винагороду:

  • все, що доступно Сіріусу Блеку
  • ранній доступ до усіх подкастів (окрім «Щотижневика», у нього специфічний графік монтажу)
читати більше

Тоні Старк

Підтримати
Вмикаємо AC/DC, замовляємо піцу і беремося до роботи над черговим унікальним проектом! Не сумніваємося, усіх Тоні Старків редакція буде знати особисто, але це не єдиний бонус! Також:

  • усе, що має Індіана Джонс
  • наша подяка, шана, любов увага і бонуси, які безсумнівно з'являться в майбутньому!
читати більше

Єдиноразовий платіж

Підтримати
Ми незалежні завдяки вашій підтримці. Будь-якій!
Навіщо ми це робимо?

Щоб мати можливість працювати над проєктом не безкоштовно і в майбутньому його розширювати. Крім того, ми безпосередньо зацікавлені у тому, щоб тісніше співпрацювати з аудиторією, а не безцільно збирати кліки матеріалами на зразок «Найгарячіша акторка тижня» чи «Ви точно не знали цих фактів з серіалу «Друзі»».

Чому за одноразові платежі немає бонусів?

Нам не хочеться займатися продажем послуг, тож здійснюючи платіж ви у першу чергу підтримуєте щоденну роботу редакції, яка продовжується уже майже 4 роки. Підписка дозволяє нам формувати спільноту однодумців (кіномасони, пам'ятаєте?) і отримувати регулярний фідбек від тих, хто безпосередньо зацікавлений у нашому контенті. Тому ми заохочуємо приєднуватися до товариства.

Крім того, вона дозволяє планувати бюджет, що набагато позитивніше відображається на розвитку сайту.

То як, реклами на сайті не буде?

Ми реалістично дивимося на ситуацію і розуміємо, що для повноцінної роботи редакції (а це і зарплати, і офіс, і супутні витрати на спецпроєкти, і ще чимало всього) потрібна доволі серйозна фінансова підтримка від читачів. Тому рекламні проєкти все ж будуть з'являтися на сайті, але усі вони будуть нативними і максимально цікавими та інформативними. Як «Месники».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: