«Матір вигнанців»

«Світ Дикого заходу»  –  Сезон 3  –  Серія 4/10

Після третьої серії, яка повністю перевернула уявлення про те, що ж відбувається у серіалі, новий епізод виявився спокійнішим. Але лише з точки зору скажених теорій — шоуранери не розчарували і видали одразу два різких сюжетних повороти, та ще й відповіли на головну загадку першої частини сезону.

Поїхали розбиратися!

Вільям і Шарлотта

Востаннє ми бачили Вільяма у сцені після титрів другого сезону, яка підірвала усім мозок. Давайте нагадаю:

Чоловік у чорному вбиває свою дочку Емілі і продовжує переслідувати Долорес до Кузні. Він заходить у ліфт — після цього ми бачимо його на березі, де Вільяму надають допомогу рятувальники. Але у сцені після титрів нам знову демонструють як Вільям спускається на тому ж ліфті (дія відбувається у далекому майбутньому) і зустрічає свою дочку, яка проводить його у ту саму кімнату, де намагалися створити «клона» Джеймса Делоса (тестя Вільяма). Вона заявляє, що тестує його на «відповідність» — а отже можемо точно сказати, що у майбутньому з нашого героя зроблять хоста.

Тепер до подій третього сезону. Персонаж Еда Гарріса їде дахом, бачачи привида своєї дочки, яка намагається довести йому, що він не відповідальний за свої дії. Божевільну ідилію порушує Шарлотта, якій потрібна допомога Вільяма у боротьбі з Сераком (Венсан Кассель). Точніше, так вона описує свою мотивацію.

Насправді ж Шарлотта є кротом і зацікавлена у позбавленні Вільяма права керувати корпорацією, щоб мати можливість дати Сераку викупити Delos. Для цього їй потрібно було довести, що герой Гарріса не усвідомлює своїх дій. Як результат, персонажка розкриває Чоловіку в чорному реальну інформацію про того, хто ж керує її тілом (можна я залишу розбір на фінал? Дякую). Вільям перед санітарами втрачає самоконтроль і опиняється в психлікарні.

Дуже крутий сюжетний поворот і не менш круте виконання.

Бернард, Стаббз, Долорес і Калеб

Навколо Ліама Демпсі зібрався цілий натовп. Бернард зі Стаббзом вважають, що Долорес замінила хлопця на хоста, тоді як у самої дівчини план куди складніший.

Вона вирішує контролювати Демпсі через гроші. За допомогою Калеба і охоронця-якого-вона-підмінила, героїня Еван Рейчел Вуд чистить рахунок екс-бойфренда і збирається взяти його у заручники. Цікавий факт: виявляється, у світі серіалу персональна інформація захищається не відбитками пальців, а електронними ключами, які «вливаються» у кров.

Велика зустріч на Ельбі відбувається під час вечірки для багатіїв: спроба одночасно викрасти Демпсі закінчується кулачним боєм Долорес і Стаббза, тоді як Бернард дізнається, хто ховається в тілі охоронця. Знову таки, повернемося до цього пізніше. Команда дівчини бере гору, захоплюючи в полон не лише Ліама, а й Бернарда.

Мейв

Героїня Тенді Ньютон продовжує своє існування під ковпаком Серака. Від нього ми дізнаємося, що Париж у цьому світі був зруйнований ядерною бомбою, а «Регобом» був створений задля того, щоб уникнути таких ситуацій в майбутньому. Але нещодавно система почала видавати помилки і відслідкувала аномалію до будинку Арнольда у Сингапурі за три місяці до подій серії.

Поки Серак коротко розписує Мейв причини небезпечності Долорес, ми можемо побачити, що вона зробила п’ять оболонок. Глядачі поки знають про чотири: Бернард, Долорес, охоронець і Мусаши (до нього ще дійдемо). Анград тим часом допитує дилера, який допоміг героїні Еван Рейчел Вуд отримати нову особистість і показує, що попри спокійну та інтелігентну натуру, Анград є жорстокою людиною. Але поговоримо про це у наступних серіях, адже зараз вся увага на Мейв.

Вона у своєму звичному badass стилі знаходить шлях до людини, яка допомогла Долорес — це новий бос якудза і він виявляється Мусаши! Нагадаю, це товариш Мейв з світу Сьогунату, який у минулому сезону вирішив не мандрувати у Долину, а залишився. Після короткої розмови стає зрозуміло, що у голові персонажа Хіроюки Санади явно хтось інший. У бої на катанах він вбиває Мейв, але судячи зі всього, солдати Серака її швидко знайдуть. Давайте краще перемістимося у…

Конспірологічний куточок

ТЕПЕР У НАС П’ЯТЬ ДОЛОРЕС! От вам суперкороткий рекап серії. Ми тепер знаємо, що героїня Еван Рейчел Вуд просто клонувала свою свідомість (яка, нагадаю, була вибуховою сумішшю Ваєтта і Долорес) і помістила в різні тіла. А тепер до цікавого.

Долорес не здатна контролювати своїх дублікатів, які живуть своїм життям. Що, якщо вони повстануть проти неї? Шарлорес, наприклад, відкрила у собі Ваєтта і допомагає Сераку купити Delos — що, якщо вона вирішила піти проти оригіналу? Справа у тому, що Мусашорес відкидає співпрацю з Мейв саме через зв’язок останньої з Анградом (хоча жодних причин притримуватися співпраці з ним у героїні Тенді Ньютон нема). У той же час Шарлорес, схоже, не повідомила про те, що працює у парі з французом.

І на фінал ще одна думка — нам досі не показали п’ятого хоста-Долорес. Але що, якщо нам його вже показали, а ми досі думаємо, що це реальна людина? І ви помітили білу рідину на заводі Мусашорес? Це штука, з якої робили хостів. Раптом Долорес наштампувала вже купу оболонок?

Чого чекати далі:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: