Огляд перших трьох епізодів серіалу «Хлопаки»

«Хлопаки»  –  Сезон 2  –  Серія 1/8

За словами продюсера «Хлопаків» Еріка Кріпке, у тому, що другий сезон серіалу виходить не одразу винен не коронавірус, а творчий задум. Шоуранер стверджує, що у нових серіях нас чекає чимало сюжетних поворотів, тож треба буде додатковий час, щоб їх переварити.

Тому ми вирішили підлаштуватися під нові реалії та запустити рекапи на «Хлопаків». А чому б і ні? Перші три серії не будемо ділити, а одразу пірнемо в шалені події.

Гоумлендер та його нова роль

Після вбивства Меделін Стілвел, віце-президентки «Воут», та знайомства з власним сином, Гоумлендер вирішує взяти керівництво «Сімкою» в свої руки: обирати кандидатів у команду, всіляко брати участь в плануванні дій компанії та взагалі стати альфа-самцем. Щоправда, его героя вперлося в CEO корпорації, Стена Едгара, якого грає Джанкарло Еспозіто.

Перші три серії доволі детально розкривають особливості характеру Гоумлендера, який у фіналі першого сезону здавався схибленим всемогутнім психопатом, готовим захопити світ. Тепер ми змогли заглянути в голову найсильнішого героя Америки, де не виявилося нічого, крім підліткових комплексів та сподівання на те, що суперсили проламають будь-яку перешкоду. Але вже в перших серіях герой раптово натикається з двома серйозними перешкодами: по-перше, CEO «Воуна» взагалі не звертає уваги на його всемогутність і аж ніяк не хоче прогинатися, по-друге, рідний син його ненавидить і доволі швидко вичерпав свій запас терпіння до прилетівшого нізвідки батька.

У фіналі третьої серії він взагалі опиняється ще з одною несподіванкою: новенька з «Сімки», Стормфронт (у виконанні Айї Кеш), аж нітрохи його не поважає і вважає старпером. Що ж, схоже Гоумлендеру все ж доведеться відкласти в сторону молоко і включити мізки. Якщо вони у нього, звичайно, є.

Штормове попередження

Схоже, навколо персонажки Айї Кеш будуть зав’язані основні конфлікти нових серій. Новенька супергероїня, яка неочікувано виступає проти сексизму, об’єктивації та маркетингової лихоманки «Воун», спочатку здається ковтком свіжого повітря, який швидко закінчиться. Але не дарма «Хлопаків» люблять за неочікувані та шалені повороти сюжету.

У фіналі третьої серії, після якої нас так брутально кинули шоуранери, виявляєть, що Стормфронт насправді жорстока расистка. Щоправда нам ще доведеться дізнатися деталі поведінки героїні. Чи є її публічний феміністичний образ лише грою на публіку, чи сценаристи серіали вирішити створити страшенно неоднозначну супергеройку, яка ще й кидає виклик лідеру «Сімки».

Як на мене, ігнорувати цей факт аж ніяк не варто — Стормфронт, схоже, цілком може потягатися з Гоумлендером, а значить останньому не вдасться прибрати її силою. А отже нас чекає купа ситуативних союзів, а враховуючи конфлікт з Кіміко через вбивство брата, не виключно, що «Хлопаки» та герой Ентоні Старра раптом опиняться з одного боку барикад. Сумніваємося, але такий варіант не варто відкидати. Тим більше, що судячи зі сцени в катакомбах, ненависть Бутчера і Хоумлендера взаємна, але не настільки всеохопна, щоб не використати одне одного.

Інший конфлікт за участі Стормфронт, який напрошується — ворожнеча зі Старлайт. Одразу після появи нової колеги було видно, що героїні Елейн Моріарті не сподобалося те, що її прибрали з-під софітів, але неочікуваний про-феміністичний дискурс додав цікавих ноток у стосунки персонажок. Щоправда, фінал третьої серії залишає нас у напівпозиції — можливий фальшивий публічний образ новенької точно надихнув Старлайт на подальший бунт проти «Воуна», але схоже, що конфлікт двох дівчат неминучий. І тут в гру вступає ще одна важлива сюжетна лінія.

Бідненький Г'юї

Як ми дізналися з перших серій, герой Джека Квейда безнадійний романтик, досі не звик до вбивств і дуже любить Біллі Джоела. Попри бажання замінити Бутчера, Г’юї досі вважає як підліток, який потрапив у явно не його компанію. У цьому світлі мені довго було незрозуміло, як же команда хлопців залишалася непоміченою у своїй діяльності. Відповідь виявилася елементарна — нікому до них не було жодного діла.

Як результат, Г’юї зі Старлайт вдалося провернути аферу століття і показати світу «Сироватку V», але про це ми поговоримо пізніше.

Якщо чесно, то саме герой Квейда поки додає серіалу найбільше мелодраматизму. Сподіваємося, що під крилом Бутчера він все ж у другому сезоні розкриється, але поки він лише підставляє Старлайт. Після подій у катакомбах у неї великі проблеми, які тільки накладаються на конфлікт з Ей-Трейном, який знає про зраду героїні. Тепер і в Гоумлендера з’явилося чимало питань до колеги. Та й підозрюю, що безкінечні сопливі дзвінки Г’юї, де він напряму говорить про вчинок Старлайт, точно випливуть нагору.

До найцікавішого

Тепер давайте поговоримо про два «найцентральніші» конфлікти сезону.

Перший — це Біллі Бутчер, який намагається звільнити дружину. Поки дії героя Карла Урбана видаються трохи наївними — невже він вірить, що спецслужби хоч якось йому допоможуть? Щось у це не дуже віриться. Тим більше, що специфічний характер персонажа аж ніяк не спрощує йому життя — і мова не про конфлікти з командою, а скоріше про майбутню необхідність знайти спільну мову з Гоумлендером-молодшим, який дуже любить маму, але навряд чи захоче бути знаряддям в руках агресивного чужинця з дивним австралійським акцентом.

Другий — це ситуація з «Сироваткою V». Нагадаємо, в минулому сезоні Гоумлендер таємно її розповсюдив, аби створити загрозу нацбезпеці США. У перших серіях герой Джанкарло Еспозіто говорить своєму ручному супергерою, що головною цінністю «Воуна» є якраз препарат, а не супергерої. Але це не зовсім правда — до третьої серії існування сироватки було абсолютно секретним, тож «продавати» її корпорація могла лише під виглядом суперлюдей.

Тому викриття, насправді, скоріше зіграє на руку корпорації — PR-криза нікуди не поділася, але тепер вони можуть відкрито оперувати препаратом, що точно вплине на подальший сюжет. Так, тепер армія зацікавиться не Гоумлендером, а загадковою синьою речовиною, але ж для сюжету саме це й потрібне. Ще один конфлікт!

Про риб та людей

Сюжетна лінія Діпа (Чейз Кроуфорд) поки служить вишенькою на торті неадекватності серіалу. Мало того, що він намагається примиритися з власними зябрами (які озвучує Петтон Озвалд), то ще й вписався у якусь дивну церкву, яка нагадує суміш Свідків Єгови та саєнтологів.

Судячи з ситуації на пляжі, його теж чекає конфронтація з «Сімкою» — як мінімум психологічна. Тож головне у цьому сезоні нам з вами не втонути від безкінечних конфліктів!

Короткометражка про пригоди Бутчера:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: