«Як ніщо в світі»

«Хлопаки»  –  Сезон 2  –  Серія 4/8

Не дивно, що шоуранер «Хлопаків» Ерік Кріпке вирішив перейти на щотижневий випуск епізодів — серіал налаштований постісно дивувати глядачів та ще вирішив презентувати загадкову детективну сюжетну лінію. Цікаво чи вистачить шоу запалу протримати такий темп до фінального епізоду.

Біллі Бутчер і його характер

Як я і казав, на заваді щастю героя Карла Урбана став його характер (чи то може вже професійні навички). Попри те, що він зміг пробратися на таємний об’єкт корпорації «Воут» та нарешті поспілкуватися з дружиною, успішно вивезти її не вийшло. Щоправда сценаристи поки залишили нас без найцікавішого — спілкування Бутчера з сином Гоумлендера. А це, потенційно, одна з найцікавіших сюжетних ліній серіалу.

Найочевиднішим видавався розвиток подій, де Біллі або одразу б’є горщики з малим через його батька, або намагається маніпулювати ним — з доволі передбачуваними наслідками. Навряд чи Бутчер вирішить кинути дружину, скоріше тепер у нього на думці набагато складніша операція: знищити і Гоумлендера, і «Воут» заради возз’єднання з коханою. А тут вже прийомний син може зіграти доволі вагому роль.

Криза Гоумлендера

Попри смерть Меделін Стілвел, її справа живе й процвітає — Гоумлендер як був закомплексованим хлопчаком, так і залишився. І це я говорю не про його дивну тягу до молока (хоча ми знаємо звідки вона). Щоправда тепер психологічними травмами супергероя починають користуватися інші. В першу чергу — Стормфронт.

Новенька в «Сімці» доволі впевнено обставила всіх і тепер знаходиться над ситуацією. Для «Воут» вона головний публічний актив після вбивства терориста, для простих громадян — рупор правди та чесності. Це служить непоганим щитом від Гоумлендера, якого дуже засмучує відсутність постійної уваги, але схоже що це лише частина плану Стормфронт по захопленню влади. Героїня доволі прозоро натякає персонажу Ентоні Старра на його потенційні можливості у разі зміни пріоритетів.

Тут можна провести чергову паралель з Суперменом — якщо Кларка Кента від тиранічного майбутнього захищали його бойскаутські принципи, то Гоумлендер хоч якось тримається з межах адекватності саме завдяки власному прагненню бути улюбленцем натовпу. І якщо Стормфронт зможе переконати його «перейти на темну сторону», то у всіх (і в першу чергу у Ребекки з сином) будуть великі проблеми з цим відбитим на всю голову психом.

Власне, сцену з Доппельгангером можна сприймати як прямолінійну метафору — Гоумлендер власними руками вбиває частину себе, яка всіляко прагне прислужитися.

Загадкова Ліберті

Поки Бутчер розважався з дружиною, а Гоумлендер з пузанем, який може перетворитися на Меделін Cтілвел, Старлайт нарешті змогла розслабитися.

Подорож з Г’юї та Молоком Матері, щоправда, лише ускладнює становище супергероїні — вона вже і так віддалилася від «Сімки», а тут її ще й постійно тягне на небезпечні пригоди з «терористами». І це я навіт не згадав про конфлікт з Гоумлендером в ліфті!

Схоже, що потенційний конфлікт зі Стормфронт/Ліберті буде каталізатором розпаду «Сімки», але до цього ще потрібно дожити. Поки сценаристи підвісили в повітрі доволі велику загадку — ми знаємо, що Стормфронт расистка, ми знаємо що вона расистка зі стажем, але ми поки не знаємо, чого вона раптом зникла на 30 років. Чи не виявиться, що вона перший піддослідний «Сиворотки V»?

Поза тим, не обійшлося і без продовження любовної лінії, яка незмінно супроводжується Біллі Джоелом. Щоправда тут ніяких сюрпризів — сценаристи розгортають стосунки між Г’юї та Старлайт доволі шаблонно та навіть дещо розчаровуюче. У нас 2020 на вулиці, а ми досі дивимося на типовий хід «ми не можемо бути разом» і «брехня, яка завадить коханцям в майбутньому». Якщо чесно, то потенційні стосунки Кіміко та Френчі виглядають перспективніше.

Тим часом у решти героїв

Королева Мейв опинилась у надзвичайно мерзотній ситуації після вимушеного камінг-ауту. Точніше це навіть не можна назвати камінг-аутом, тому що за неї все сказав Гоумлендер, якому такого пробачати неможливо.

Чорний Нуар шукає Бутчера, але щось підказує, що він його шукає не для того щоб вбити. По-перше, це надто банально. По-друге, супергерой раптово вирішує знайти Біллі не після якихось безпосередньо пов’язаних з ним подій, а після розкриття історії з «Сироваткою V», на яку сам Нуар відреагував дуже емоційно (риданням в коридорі). По-третє, деталі життя цього загадкового супергероя схоже стануть ще одним потенційним сюрпризом для глядачів.

Щодо Глибини, то його все більше затягує в глибини секти. І схоже що до дна там ще далеко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: