«Нам треба йти негайно»

«Хлопаки»  –  Сезон 2  –  Серія 5/8

Якщо «Хлопаки» в подальшому даватимуть причини сумніватися в правильності рішення не випускати весь сезон зразу, то п’ята серія — саме той момент, де все почалося. Попри «агресивний» фінал, шоу, яке бере авдиторію шокуючими сценами та неочікуваними поворотами подій, раптом опинилося в теплій ванній «всі живі, нічого особливо не відбувається».

Але давайте про все по черзі.

Супер-парочка

Окей, ніякого протистояння між Гоумлендером та Штормфронт ми не дочекалися. Схоже, планом нової героїні є завоювати довіру місцевого Супермена і це їй поки вдається дуже добре. Так, для цього довелося перетворити героя Ентоні Старра на ікону для праворадикалів, але хей, це ж звична справа для США останніх п’яти років.

На секундочку, найцікавішим моментом серії здалася спроба Гоумлендера власноруч залагодити конфлікт з «випадковим» вбивством безневинної людини під час нейтралізації терориста. Місцевий аналог Александри Окасіо-Кортез зробила все, щоб вибити супергероя з колії і от ми вже бачимо суперзлочинця, який лазерним зором вбиває сотні людей. Ось це дійсно поворот в найкращих традиціях «Хлопаків», який виявився лише мрією Гоумлендера. Схоже, якщо він і підійде до її втілення, то лише у фіналі другого сезону.

І однією з причин перевтілення супергероя точно буде його нова дівчина. Штормфронт, також відома як Ліберті, доволі непогано опанувала керування громадською думкою і точно має плани не лише на Гоумлендера, враховуючи її дивну розмову зі Старлайт та незручну зустріч з мамою останньої. Єдине, що цікавить тепер — як довго Енні зможе займатися «анти-Сімківською» діяльністю настільки відверто.

В гостях у Бутчера

Біллі ледь не здався і поїхав до тітки провідати свого песика. Що ж, типовий комедійний хід від Еріка Кріпке, який дійсно пасує Бутчеру. Особливо враховуючи, що милий будиночок в передмісці став хорошою платформою для поєдинку з найбільш загадковим героєм Сімки — Чорним Нуаром.

Я виявився неправим у попередньому рекапі — персонаж дійсно прийшов за головою Біллі, що дещо розчаровує. Так, такий поворот подій змусив попотіти усю трійцю хлопаків, аби вижити, лише підкресливши їхні мізерні шанси у випадку, коли ними дійсно зацікавляться. Навіть не знаю чи варто зупинятися на інформації про молодшого Бутчера, на якого «так схожий Г’юї». Якщо брат Біллі не виявиться шкільним другом Гоумлендера, то ця сюжетна лінія залишиться банальним натягуванням Г’юї на совість компаньона.

Сам поєдинок з Нуаром теж не став откровенням. Схоже, на відміну від своїх колег з Сімки, супергерой дійсно знає, що робить зі своїми силами, але компромат Бутчера зміг відтягнути невідворотну смерть хоча б одного із хлопаків.

Тим часом...

Зйомки «Сходження Сімки» доволі відверто знущаються з «Ліги Справедливості». Не лише кольоровою гамою, а й кумедною ремаркою про те, як гарно Джосс все переписав. При цьому супернеадекватна сюжетна лінія Королеви Мейв доволі прямолінійно підкреслює проблеми з жіночими персонажами в сучасному супергеройському кіно — вони у більшості випадків просто виконують роль, а не є повноцінними героями. Згадайте дуже надихаючий, але абсолютно безглуздий момент у «Месниках: Завершенні».

Хоча в «реальності» у Королеви Мейв справи не краще — спроба «Вота» нагріти руки на сексуальності героїні, та ще й в такий жорстокий спосіб дає сподівання на те, що в один момент персонажка все ж зірветься і помститься Гоумлендеру і корпорації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: