«Кляті двері відчинені»

«Хлопаки»  –  Сезон 2  –  Серія 6/8

Шостий епізод нарешті повернув нам «Хлопаків» у їхній оптимальній формі. Тут і фірмовий треш на екрані, і неочікувані сюжетні повороти, і одне цікаве камео. Найцікавіше, навіть Френчі, який останні серії більше нагадував валізу без ручки, нарешті отримав можливість трохи розкритися перед глядачами. Не те, щоб це сильно допомогло, але було цікаво.

Давайте аналізувати!

Візит у психлікарню

Отже, нарешті трохи екшну в доволі спокійному сценарії останніх серій. Як виявляється, «Вот» таємно екпериментує над дорослими і Штормфронт цілком в курсі цих експериментів. Схоже, для цого повороту довелося дещо переписати події першого сезону. Як ви пам’ятаєте, тоді Гоумлендер відправив закордон трохи «Сироватки V», щоб створити «загрозу» для США. Тепер же виявляється, що препарат доволі нестабільний, якщо його приймати у дорослому віці — схоже терористам дуже пощастило, що все пройшло вдало.

Для чого «Воту» стабільна сироватка ми поговоримо пізніше (бо це не очевидно), а поки зупинимося на подіях в лікарні. Отже, Френчі зустрічає старого знайомого, Лемплайтера, який займається знищенням доказів. Що цікаво, зіграв його Шон Ешмор, який в «Людях Ікс» зіграв Айсмена — протилежність до нового героя, що керує вогнем.

Як виявляється, Лемплайтера колись шантажували хлопаки, разом з їхньою тодішньою головою Грейс Мелорі. Той, щоб не втрапити у халепу, хотів прибрати ЦРУ-шницю, але замість цього вбив її дітей. Френчі, який у той вечір мав слідкувати за супергероєм, відволікся на порятунок старого друга і після цього картає себе за смерть невинних.

Все це ми дізнаємося, поки герої переховуються від могутньої, але нестабільної супергероїні, яка з легкістю підриває людей. До них справа не доходить, Лемплайтер вирішує свідчити проти «Вота» і покидає лікарню разом з хлопаками.

Нацистка Штормфронт

Довольно прямолінійно, але що є, те є. Ерік Кріпке доволі прямолінійно націлився на республіканців у США, за допомогою Штормфронт, порівнявши їх з нацистами.

Все виявилося так, як ми і думали. Штормфронт була першою, хто випробувала на собі «Сироватку V», створену звичайно ж нацистським вченим Вогельбаумом. Її ідеї білого супрематизму з того часу анітрохи не змінилися, просто дещо переформатувалися під нужди часу. Тепер вже Америка потребує очищення, і хто це зробить як не армія арійців-супергероїв під керівництвом Гоумлендера. Останній доволі тупий, щоб зрозуміти справжню проблематику ситуації і цілком втішений місцем у першому ряду. Тим більше, що увага Штормфронт суттєво збила приціл супергерою, який почав вбивати навіть мілких злочинців за просто так.

Що цікаво, навіть якщо Гоумлендер у фінальних серіях пуститься берега, центральним антагоністом це його вже не зробить. У нас тут є нацистка, яка вміє користуватися інтернетом і мемами, попри те, що їй 100 років — який ще центральний антагоніст вам потрібен?

Усі люблять Г'юї

Схоже, сценаристи забили на те, що Старлайт частина «Сімки» і повністю перевели її в команду хлопаків. Що тут казати, якщо навіть Бутчер нормально (у його розумінні цього слова) ставиться до її присутності. Побачимо, коли ж настільки прямолінійна поведінка героїні все ж стане помітна її «колегам».

А поки Енні розважається з компанією Бутчера, то стає неможливо ігнорувати її любовну лінію з Г’юї. Не зрозуміло тільки, чому сценаристи досі опираються (хоч і доволі ліниво) і вперто намагаються розділити персонажів. Це ж не Росс і Рейчел!

А без того всім зрозуміло, що всі люблять Г’юї, навіть без розмов про його дитячий шампунь

Тим часом, Королева Мейв таки вирішує піти проти Гоумлендера, озброївшись компроматом з моменту минулого сезону, коли супергерої не врятували падаючий літак. Допоміг з пошуком доказів Діп, який паралельно вирішив долучити до своєї церкви ще й Ей-Трейна. Точніше, цього явно хоче місцевий Рон Л. Габбард, який затарюється супегероями не гірше за «Вот».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: