Новини

Творці «Гри престолів» готують екранізацію «Проблеми трьох тіл»

Девід Беніофф і Ден Вайсс оголосили, що їхнім наступним проєктом буде адаптація для Netflix епічної науково-фантастичної трилогії Лю Цисіня. Як і у випадку з «Грою престолів», назву серіалу дасть перша книжка циклу: «Проблема трьох тіл».

Серія Цисіня розповідає про перший контакт землян з расою трисоляріанців у справді космічному масштабі: події охоплюють сотні років і десятки персонажів. Але центральними, звісно, є китайці, які виступають рушійною силою подій роману. Поки невідомо, чи залишиться так і в адаптації. Сам автор, який буде виконавчим продюсером серіалу, заявив, що «хотів розповісти історію, що виходить за межі націй, культур і рас», тому можна очікувати на зміну головних дійових осіб.

Окрім Лю Цисіня і Беніоффа з Вайссом, до продюсерського складу серіалу увійдуть Раян Джонсон, Бред Пітт, Розамунд Пайк і автор англійського перекладу Кен Лю. Дату прем’єри поки називати рано, але Беніофф і Вайсс уже заявили, що з радістю проведуть «наступні кілька років» у підготовці серіалу.

Відомо, що за права на екранізацію трилогії в Голлівуді точилася справжня війна, і серію дуже хотів бачити на своєму стрімінгу Amazon. Але переможцем у боротьбі за права став Netflix.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: