Новини

New Line Cinema готує аніме-приквел «Володаря перснів»

Схоже, аніме — це новий чорний. У найближчі кілька років вийде аніме у всесвіті «Того, що біжить по лезу», Cyberpunk 2077, «Оселі зла», «Відьмака» та навіть «Яскравих» (так-так, уже підзабутого бойовика від Девіда Ейра з Віллом Смітом та дуже поверхневим соціальним коментарем). А тепер до них приєднується ще й патріарх жанру фентезі.

Компанія New Line Cinema, відповідальна за трилогії «Володар перснів» і «Гоббіт», у співпраці з Warner Bros. Animation розпочала роботу над аніме під назвою «Володар перснів: Війна рохіррімів». Події стрічки розгорнуться за сотні років до Війни Персня і зосередяться на особі Гельма Молоторукого, легендарного короля Рохану, на честь якого отримала свою назву Гельмова западина. Саме там відбувається кульмінаційна битва у фільмі «Дві фортеці».

Сценаристами стрічки стануть Джеффрі Аддісс та Вілл Меттьюз, відомі за ляльковим серіалом «Темний кристал: Епоха спротиву». Філіппа Боєнс, сценаристка усіх частин «Володаря перснів», буде консультанткою проєкту. Режисером буде Кенджі Каміяма, відомий за аніме-серіалом «Привид у броні: синдром одинака» (Ghost in the ShellStand Alone Complex). Відповідальною за анімацію буде студія Sola Entertainment, у доробку якої є аніме «Вежа бога» та «Бог старшої школи».

Фільм має вийти в кінотеатрах, але точна дата поки що невідома. Повідомляється тільки, що всі студії дуже зацікавлені в проєкті.

Нагадаємо, що це не єдиний майбутній проєкт по «Володарю перснів». Amazon готує власний серіал у цьому всесвіті, події якого розгорнуться у Другій епосі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: