Новини

Адам Сендлер зіграє чеського космонавта у фантастичному фільмі

Адам Сендлер продовжує розширювати свої акторські горизонти. Після кримінального трилеру «Необроблені коштовності» Адам спробує свої сили в науковій фантастиці. Сендлер зіграє головну роль в кіноадаптації роману «Космонавт з Богемії» (The Spaceman of Bohemia) чеського письменника Ярослава Калфара.

Стрічка розповість про першого чеського космонавта Якуба Прохачку, який летить зібрати «міжгалактичний пил» біля Венери, бо жодна нша країна не наважилася відправити туди своїх громадян. Поки він літає в космосі, його земне життя розпадається на друзки, і впоратися з цим йому допоможе інопланетна істота з первісних часів. Роман Калфара характеризують як «абсурдистську фантастику».

Фільм вийде на Netflix, але не буде частиною угоди між Сендлером та стрімінг-сервісом, у яку входять тільки фільми, вироблені його продюсерською компанією (на кшталт «Геловіну Г’юбі» чи «Загадкового вбивства»).

Режисером стрічки стане Юхан Ренк, найбільш відомий постановкою мінісеріалу «Чорнобиль» для HBO. Сценарій написав Колбі Дей, для якого це стане першим проєктом такого масштабу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: