Vertigo запускає нові подкасти: говоритимемо про кіно та серіали (сюрприз!)

Привіт усім! Це редакція Vertigo і ми нарешті готові офіційно оголосити про запуск своїх нових подкастів! Можливо хтось уже встиг послухати перші випуски, можливо хтось не знав, що у нас є подкасти, але факт залишається фактом — наша невеличке медіа розширює лінійку одразу двома новими шоу, на додаток до «Щотижневика Vertigo», «Ігрового вісника» та «Поттероловів» (у яких розпочався другий сезон).

«Рекапери»

Подкаст, який сконцентрується над оглядом серіалів — як окремих сезонів, так і окремих серій. Оскільки часу для написання текстових рекапів йде надто багато, поки ми перейдемо на аудіоформат.

Але якщо вам більше подобається читати про серіали, а не слухати, не журіться — нові епізоди «Рекаперів» будуть супроводжуватися короткими текстовими замітками з найцікавішим.

Ведучих у подкасту одразу четверо: наші редактори Юра, Саша та Микита, а також запрошений ведучий — Ярослав Друзюк, заступник головного редактора The Village Ukraine. Але навряд чи ви почуєте в ефірі усю четвірку разом — для кожного випуску збирається своя пара ведучих, які бачили серіал.

Періодичність у «Рекаперів» не визначена, нові випуски виходитимуть залежно від закінчення серіалів та часу ведучих. Щоправда, є приємна новина для наших патронів — випуски, які охоплюють одразу сезон серіалу, будуть виходити спочатку на Патреоні, а лише потім на публічних платформах.

«Опівнічний сеанс»

Подкаст, де ми обговорюємо культове та просто дуже хороше кіно. Фільми для епізодів будуть підбирати як редактори, так і наші патрони. Власне, перший випуск присвячений «Фарго» саме завдяки голосуванню нашої спільноти.

Говорити в мікрофон буде наша редакція у випадковому складі. Так, випуск про «Фарго» записували Юра і Микита, а от майбутнє обговорення «Зловісних мерців» Сема Реймі буде вже за участі Саші та Микити.

Періодичність в «Опівнічного сеансу» визначена — подкаст виходитиме раз на два тижні, у вівторок. Сьогодні якраз прем’єра першого епізоду.

Окрім вибору фільмів, для патронів існує ще одна приємна деталь — «Опівнічний сеанс» буде доступний для нашої спільноти на тиждень раніше за реліз на публічних платформах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: