Другий сезон «Поттероловів»: обговорюємо усі частини «Фантастичних звірів»

З 26 травня в кінотеатрах виходить третя частина франшизи «Фантастичних звірів», яка розповідатиме про секрети Дамблдора. На жаль, через вторгнення Росії, фільм транслюватимуть лише з субтитрами.

Після того, як у першому сезоні «Поттероловів» ми пройшлися по всіх частина пригод Гаррі Поттера (навіть «Проклятому диті»), настав час повертатися в ефір. Новий сезон складатиметься з трьох епізодів, кожен з яких буде присвячений одному з фільмів франшизи «Фантастичних звірів».

Подкаст доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor, Spotify, НВ Подкасти, Megogo Audio та на решті доступних платформ.

«Фантастичні звірі»: де їх шукати та як жити без першоджерела

Юра і Саша обговорюються першу частину трилогії/пенталогії «Фантастичні звірі». В результаті обговорення з’ясовується, що Ньют Скамандер схожий на Олександра Авраменка, Юра не вміє говорити ім’я Гріндельвальд, а продюсери серії можуть бути задоволені як мінімум одним аспектом серії.

Другорядною темою подкасту стала проблема відсутності першоджерела, з якою франшиза зіткнулася вперше.

Якщо ви пропустили:

«Поттеролови»: слухайте перший українськомовний подкаст про «Гаррі Поттера»

До 20-річчя кінопрем’єри «Гаррі Поттера і філософського каменю» ми вирішили виправити неймовірну несправедливість — виявляється, немає жодного українськомовного подкасту про «Гаррі Поттера»!

Читати далі »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: