Другий сезон «Поттероловів»: обговорюємо усі частини «Фантастичних звірів»

З 26 травня в кінотеатрах виходить третя частина франшизи «Фантастичних звірів», яка розповідатиме про секрети Дамблдора. На жаль, через вторгнення Росії, фільм транслюватимуть лише з субтитрами.

Після того, як у першому сезоні «Поттероловів» ми пройшлися по всіх частина пригод Гаррі Поттера (навіть «Проклятому диті»), настав час повертатися в ефір. Новий сезон складатиметься з трьох епізодів, кожен з яких буде присвячений одному з фільмів франшизи «Фантастичних звірів».

Подкаст доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor, Spotify, НВ Подкасти, Megogo Audio та на решті доступних платформ.

«Фантастичні звірі»: де їх шукати та як жити без першоджерела

Юра і Саша обговорюються першу частину трилогії/пенталогії «Фантастичні звірі». В результаті обговорення з’ясовується, що Ньют Скамандер схожий на Олександра Авраменка, Юра не вміє говорити ім’я Гріндельвальд, а продюсери серії можуть бути задоволені як мінімум одним аспектом серії.

Другорядною темою подкасту стала проблема відсутності першоджерела, з якою франшиза зіткнулася вперше.

«Злочини Ґріндельвальда»: вторинність та проблеми надлишкового фансервісу

У другому епізоді другого сезону Юра і Саша обговорюють (чи скоріше горять) другу частину трилогії/пенталогії «Фантастичних звірів» — «Злочини Гріндельвальда». Під час розмови неочікувано виринули: Ґріндельвальд на шесті, чаклуни-реднеки з Алабами та добровільний аскетизм Візлів. Також вчергове прозвучала думка, що сценаристка у фільму не надто вправна.

Другорядною темою подкасту стали проблеми з фансервісом стрічки та загальні проблеми франшизи через небажання Ролінґ її розвивати за стандартами індустрії.

«Секрети Дамблдора»: як перетворити успішну франшизу в проблемну франшизу

У третьому, фінальному, епізоді, Юра і Саша обговорюють ймовірний фінал трилогії «Фантастичних звірів» — «Секрети Дамблдора». Під час розмови неочікувано обговорювали: те, як новий сценарист змінив враження від фільму, чому не можна порівнювати нового і старого Ґріндельвальда, що лежить за успіхом Якоба Ковальского і чи схожий Ньют Скамандер на героя Бреда Пітта з «11 друзів Оушена».

Другорядною темою став безславний шлях «Фантастичних звірів» від потенційно найуспішнішої франшизи в Голлівуді до гучного провалу та можливого забуття.

Якщо ви пропустили:

«Поттеролови»: слухайте перший українськомовний подкаст про «Гаррі Поттера»

До 20-річчя кінопрем’єри «Гаррі Поттера і філософського каменю» ми вирішили виправити неймовірну несправедливість — виявляється, немає жодного українськомовного подкасту про «Гаррі Поттера»!

Читати далі »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: