Трейлери

Перший тизер спеціального епізоду Friends: The Reunion

Перший тизер спеціального епізоду Friends: The Reunion

Перенесений на рік спешл «Друзів» нарешті отримав перший тизер (у якому нічого не відбувається)!

Найважливіше, що ми дізналися — спецільаний епізод, який об’єднає в студії Кортні Кокс, Меттью Перрі, Метта ЛеБлана, Дженніфер Еністон, Лізу Кудроу та Девіда Швіммера, вийде 27 травня на HBO Max. Ще один новий факт — він називатиметься The One Where They Get Back Together, у класичному стилі серіалу.

Нагадаємо, що шестірка акторів збереться на звичному для себе знімальному майданчику, щоб згадати минуле та ощасливити фанатів. Тож є сенс скоріше чекати «пост-шоу», а не повноцінний епізод. Тим більше, що гостей буде дуже багато: Девід Бекхем, Джастін Бібер, BTS, Джеймс Корден, Сінді Кроуфорд, Кара Делевін, Леді Гага, Еліот Гулд, Кіт Гаррінгтон, Ларрі Ганкін, Мінді Кейлінг, Томас Леннон, Крістіна Піклз, Том Селлек, Джеймс Майкл Тайлер, Меґґі Вілер, Різ Візерспун та Малала Юсафзаі. Серед списку можна помітити як акторів, що з’являлися в «Друзях», так і спробу HBO Max перестрахуватися від низьких рейтингів.

Виконавчими продюсерами епізоду виступить шестірка оригінальних акторів та Бен Вінстон, який продюсував серіал у часи його виходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: