Новини

ЗМІ: Тайка Вайтіті зрежисує новий фільм у всесвіті «Зоряних війн»

Як повідомляє THR, Тайка Вайтіті веде переговори з Lucasfilm щодо створення нового фільму у всесвіті «Зоряних війн». Він планує приступити до створення картини після закінчення роботи над четвертою частиною «Тора».

Поки не відомо, чи це той самий фільм, продюсером якого виступить Кевін Файгі, чи інший. У самого Вайтіті вже є досвід роботи у всесвіті ЗВ — він зняв фінальную серію першого сезону «Мандалорця» і озвучив у серіалі дроїда IG-11.

Це підписання може дуже допомогти франшизі після невдачі з дев’ятим епізодом. Щоправда, домовленість з Вайтіті може бути прощальним жестом Кейтлін Кеннеді на посаді креативного директора Lucasfilm — у ЗМІ вже тривалий час ходять чутки, що у 2020 році їй на зміну прийдуть Дейв Філоні та Джон Фавро. Навряд чи вони будуть проти співпраці з Тайкою.

Щоправда у разі підписання режисера, у нього виникне конфлікт розкладів з «Акірою» — екранізація манги поки вважається наступним проектом новозеландського постановника. А поки Тайка шукає ектравагантний одяг для церемонії «Оскар», де його «Кролик Джоджо» отримав шість номінацій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: