Новини

Роббі Амелл, Том Гоппер і Кая Скоделаріо зіграють у приквелі «Оселі зла»

Sony визначилася з акторським складом, який перезапустить франшизу фільмом про походження смертельного вірусу. Сюжет стрічки зосередиться на подіях, описаних у перших двох частинах культової гри.

Кая Скоделаріо («Той, що біжить лабіринтом») зіграє Клер Редфілд, дівчину, що приїжджає в Ракун-сіті навідати свого брата Кріса. Останнього зіграє Роббі Амелл («Флеш», «Завантаження»). Ганна Джон-Кеймен («Людина-мураха і Оса») зіграє Джилл Валентайн, поліцейську з загону спецпризначення, а Том Гоппер («Академія “Парасоля”») — науковця Альберта Вескера.

Режисером і автором сценарію стрічки буде Йоганнес Робертс, найбільше відомий за дилогією фільмів «Синя безодня» (в оригіналі «47 Meters Down»). За його словами, у новій картині він спробує відродити атмосферу жаху, який він відчував, граючи свого часу в цю гру.

Sony планує випустити фільм у кінотеатрах уже наступного року.

Нагадаємо, що це не єдиний проєкт за всесвітом Resident Evil, який наразі готується. Netflix запустив у виробництво ігровий серіал про доньок Альберта Вескера, а також мультсеріал Resident Evil: Infinite Darkness, виконаний у техніці тривимірної комп’ютерної анімації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: