Новини

Не варто чекати: що відбувається з третім сезоном «Мисливця за розумом»

Що ж, з моменту прем’єри другого сезону «Мисливця за розумом» пройшло майже пів року, а новин про продовження досі немає. Судячи з новою інформації, їх і не буде — серіал призупинили, а акторський склад звільнили від контрактних зобов’язань. То чому ж так сталося і чи побачимо ми продовження шоу?

Офіційна заява Netflix вийшла доволі лаконічна — Фінчер працює над фільмом «Манк» про сценариста «Громадянина Кейна», паралельно продюсуючи новий сезон антології «Любов, смерть та роботи». Тому у нього не вистачає часу на роботу над продовженням серіалу — проте він може повернутися до нього у будь-який момент, стрімінг залишає за ним це право. Каст розпустили через те, що у найближчі рік-два зйомок точно не буде, а отже тримати їх в очікуванні весь це час несправедливо.

Видання The Playlist, яке має хороші джерела в оточенні Фінчера, стверджує що серіал можна вважати скасованим. За данними медіа, режисер був виснажений роботою над другим сезоном і не готовий приступати до продовження. Також повідомляється, що у другому сезоні постановник зняв куди більше, ніж дві серії (де він офіційно числиться режисером) через конфлікти зі знімальною групою.

Той самий The Playlist також повідомляє, що каст знав про ситуацію вже давно — саме тому Джонатан Грофф (виконавець головної ролі) погодився на роль у четвертій «Матриці».

Так чи інакше, але Netflix дуже зацікавлені у роботі з Девідом Фінчером. Він вже говорив про бажання зняти наступний фільм після «Манка» теж для стрімінгу, тож якщо режисер вирішить повернутися до «Мисливця за розумом», то навряд чи хтось буде проти. Ми точно ні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: