Новини

Каст «Спільноти» віртуально збереться та зачитає сценарій задля благодійності

Акторський склад культового серіалу Дена Гармона віртуально збереться задля благодійності! Каст «Спільноти» зачитає у ролях сценарій одного з епізодів шоу, а потім відповість на запитання фанатів. Подивитися на це можна буде на Youtube-сторінці серіалу вже о 12 годині ранку 18 травня.

У стрімі можна буде побачити не лише усіх головних акторів шоу (так, навіть Дональда Гловера!), але й самого шоураннера проекту. Не вистачатиме лише коміка Чеві Чейза – під час роботи над серіалом він регулярно конфліктував з шоураннером, і навряд захотів приєднуватись до проекту. Цілком логічно, що актори зачитуватимуть сценарій до серії «Кооперативна поліграфія» (четвертий епізод п’ятого сезону) – там герой Чейса і не фігурував.

Комедійний серіал «Спільнота» розповідає про студентів муніципального коледжу «Ґріндейл» в штаті Колорадо. Він виходив на каналі NBC з 2009 по 2014 рік, а згодом отримав ще один сезон від потокового сервісу Yahoo. Режисерами багатьох серій та продюсерами серіалу тоді виступали Ентоні та Джо Руссо – майбутні режисери «Месників».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: