Новини

Девід Фінчер підтвердив, що «Мисливець за розумом» закінчився

У інтерв’ю до свого нового фільму «Манк» Девід Фінчер згадав про те, скільки його часу та сил зайняли два сезони серіалу «Мисливець за розумом». Коментуючи це, постановник зазначив, що не бачить можливості повернутися до серіалу.

Мабуть, для мене це шоу закінчилося. Як для тієї аудиторії, яка його дивилася, це був дорогий серіал. Я не думаю, що у нас вийде зробити третій сезон дешевшим, ніж другий. Треба бути реалістами: долари мають відповідати кількості глядачів.

Девід Фінчер в інтерв’ю Vulture

І хоча Netflix офіційно не розголошує кількість переглядів своїх серіалів, стрімінг любить звітувати про рекорди. Другий сезон «Мисливця за розумом» у такі звіти не потрапив, і взагалі привернув мало уваги ЗМІ та глядачів. Netflix ще в січні оголосив, що виробництво серіалу призупинено, і контракти з усіма працівниками анульовані, але офіційно про закриття серіалу не повідомляв. Але коментарі Фінчера майже не залишають надій на продовження.

Нагадаємо, що другий сезон, хоч і закінчив історію маніяка з Атланти, але залишив багато нерозв’язаних сюжетів: наприклад, убивці BTK у Канзасі та сина Білла Тенча.

«Мисливець за розумом» став не першим серіалом Netflix, скасованим цього року. Раніше стрімінг уже закрив «Видозмінений вуглець», I Am Not Okay With This, GLOW та The Society.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: