«Бетмен» Метта Рівза: слідкуємо за зйомками разом

Останній сольний фільм про Бетмена вийшов ще у 2012 році. Не дуже давно, якщо говорити з точки зору здорового глузду, але доволі давно, якщо порівнювати з Людиною-павуком. Так, звичайно що у нас був Бетфлек, але схоже уже всі погодилися, що цю спробу зараховувати не варто.

Картина Метта Рівза «Бетмен» уже другий рік зосереджує навколо себе все більше поглядів. По-перше, режисер обіцяє нуарний сюжет. По-друге, одразу цілий сонм злочинців. По-третє, каст встиг наробити шуму.

Ми, як це зазвичай і буває (наприклад, з «Дюною», «Тенетом» чи новою картиною Дель Торо) вирішили зібрати усю інформацію про «Бетмена» в одному місці. Так простіше.

Знімати фільм буде Грег Фрейзер, що зараз працює над «Дюною» та має у своєму послужному списку «Владу», «Бунтаря-1» та три епізоди «Мандалорця». Музику писатима Майкл Джаккіно — один з постійних композиторів Pixar та Marvel, який разом з Рівзом працював над «Планетою Мавп, володар премії «Оскар» за «Вперед і вгору».

Прем'єра картини:
24 червня 2021 року

Дні
Години
Хвилини
Секунди

Брюс Вейн/Бетмен

Виконавець ролі: Роберт Паттінсон

Статус
Затверджений

Персонаж: Немає сенсу пояснювати, хто такий Брюс Вейн чи Бетмен. Що маємо сказати — то це те, що Метт Рівз планує показати нам молодшу та менш агресивну версію супергероя. Темний лицар Паттінсона у першу чергу має бути найкращим детективом у світі, а потім вже бійцем.

Селіна Кайл

Виконавиця ролі: Зої Кравіц

Статус
Затверджена

Персонаж: Талановита крадійка та просто розумниця Селіна Кайл часто відома як Жінка-кішка. Західні ЗМІ повідомляли, що акторка зіграє у першу чергу саме Селіну і цілком можливо, що не одягне костюм у фільмі.

Джеймс Гордон

Виконавець ролі: Джефрі Райт

Статус
Затверджений

Персонаж: Комісар поліції та один з небагатьох соратників Бетмена цього разу матиме дуже сумні очі та суттєву різницю у віці. Цікаво, чи вирішить на цьому зіграти Метт Рівз. Що стосується Джеффрі Райта, то від нього не очікуєш бойового офіцера. 

Едвард Нігма/Ріддлер

Виконавець ролі: Пол Дано

Статус
Затверджений

Персонаж: Ріддлер має стати головним антагоністом картини. Враховуючи кастинг Пола Дано, майстра драматичних ролей, сподіваємося нам не покажуть чергову реінкарнацію Джима Керрі, який у фільмі Шумахера зовсім зіпсував зверхнього та впевненого у своїй геніальності Едварда Нігму.

Альфред Пеннівот

Виконавець ролі: Енді Серкіс

Статус
Затверджений

Персонаж:  Надійний та іронічний дворецький Вейна завжди був прикрасою усіх екранізацій пригод героя і нещодавно навіть отримав влансний серіал. Серкіс — неочікуваний та цікавий вибір на цю роль, який напевне додасть активності та молодості зазвичай літньому персонажу.

Освальд Кобблпот/Пінгвін

Виконавець ролі: Колін Фаррелл

Статус
Затверджений

Персонаж: Враховуючи, що попереднім Пінгвіном був Дені ДеВіто, уявити в цій ролі бровастого ірландця доволі важко. Але ми, напевне, чи не найбільше сподівалися на затведження Коліна у цій ролі — це буде дуже цікава інтерпретація персонажа.

Кармайн Фальконе

Виконавець ролі: Джон Туртурро

Статус
Затверджений

Персонаж: У Крістофера Нолана Кармайн Фальконе (його зіграв Том Вілкінсон) був босом мафії, але при цьому другорядним персонажем фільму. Побачимо яким буде Туртурро — як мінімум ексцентричним

Гарві Дент

Виконавець ролі: Меттью Макконегі

Статус
Чутки

Персонаж: Участь Макконегі підтверджується лише чутками, але ми б не відмовилися від його Дента чи навіть Дволикого. Як мінімум, техаський акцент Гарві не зашкодить. 

Невідома роль

Виконавець ролі: Пітер Сарсґаард

Статус
Затверджений

Персонаж: Сам Метт Рівз підтвердив Пітера у проекті, але не спішить повідомляти, кого саме він зіграє. Є чутки, що Сарсґаарду дісталась або роль корумпованого поліцейського на ім’я Вассерман, або окружного прокурора. Якщо мова про окружного прокурора, то це може бути Гарві Дент, а отже вищезгаданий Макконегі, можливо, вибув з кастингу.

Чекаємо нових подробиць…

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: