Трейлери

Хитка реальність у першому трейлері серіалу WandaVision від Disney+

Хитка реальність у першому трейлері серіалу WandaVision від Disney+

Disney нарешті оприлюднили перший трейлер довгоочікуваного серіалу WandaVision, який розповість про нові пригоди героїв Елізабет Олсон та Пола Беттані. Першим лайв-екшн серіалом MCU, який мав потрапити на стрімінг-сервіс Disney+, мав стати The Falcon and the Winter Soldier, але коронавірус дещо змінив плани студії. Серіал WandaVision мав стартувати весною 2021 року, але нещодавно його вихід перенесли на ранішу дату.

Фанати супергеройської франшизи давно теоретизували на рахунок того, коли і у якій реальності відбуватиметься дія серіалу WandaVision, адже герой Пола Беттані не пережив події «Війни безкінечності». Поговорюють, що серіал може запозичувати сюжетні елементи з коміксу House of M, який виходив у 2005 році. У ньому Ванда переживає нервовий зрив та створює альтернативну реальність. Більше того – вона переносить в неї решту героїв світу Marvel. Попри те, що їх нове життя здається ідеальним, персонажі швидко розуміють, що щось не так. З допомогою Доктора Стрейнджа їм вдається з’ясувати, що ж трапилось, і повернути справжню реальність.

Продюсер MCU Пол Файгі вже давно натякав на те, що якраз події WandaVision стануть каталізатором сюжету другої частини «Доктора Стрейнджа», тож радимо дивитися серіал дуже уважно. Утім, найближчим часом його буде складно дивитися легально з України – стрімінг-сервіс Disney+ в нас досі офіційно не працює.

Так чи інакше, трейлер WandaVision виглядає набагато більш психоделічно, ніж можна було б очікувати від серіалу MCU. Поки невідомо, коли він вийде на Disney+. Але відомо, що це точно буде у 2020 році.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: