Новини

Перші кадри нових серіалів Marvel: що нам показали?

Це офіційно — Marvel почали медіакампанію по підтримці своїх нових серіалів, які вийдуть на Disney+. Першим кроком став невеличкий тизер на Супербоулі, де нам показали кілька кадрів з трьох шоу — «Сокола та Зимового солдата», «Ванда/Віжн» та «Локі». Давайте швиденько пройдемося по всіх цікавих моментах.

Обережно, попереду спойлери до фільмів MCU!

Тизер серіалів від Marvel на Disney+

«Сокіл та Зимовий солдат»

Кадрів з цього шоу в ролику чи не найбільше. Ще по назві зрозуміло, що Бакі Барнс і Сем Вілсон об’єднаються для боротьби зі злочинцями. Чого ми досі не знаємо, то це що буде з Капітаном Америкою, адже Стів Роджерс не помер, а відійшов від справ (у доволі специфічній манері), тож Кевіну Файгі та компанії доведеться якось пояснювати зникнення чи заміну героя. Судячи з перших кадрів, можливо Кепа замінить Сокіл — це вже було у коміксах. Як ми бачимо, Сем доволі хвацько кидає щит навіть без сиворотки суперсолдата. Але у кадрі, де Капітан Америка вибігає на поле, можна помітити що це точно не темношкірий герой. Хоча можливо це просто спогад.

Також нам тизернули повернення барона Земо — Деніел Брюль знову зіграє антагоніста, з яким ми познайомилися в «Протистоянні». Щоправда, враховуючи його складну історію, можливо він не буде головним поганцем серіалу, а примудриться побувати з обох сторін барикади. Дізнаємося вже восени.

«Ванда/Віжн»

Поки це найбільш багатообіцяючий серіальний проект MCU. Кевін Файгі стверджував, що при створенні шоу команда надихалася ситкомами 50-х — це видно навіть по тих кількох кадрах, які показали на Супербоулі.

Судячи з картинки, серіал буде розповідати про світ, створений Вандою — у коміксах її сили дозволяли створювати «віртуальну реальність» у свідомості інших (та і згадайте «Еру Альтрона»). Враховуючи що Віжн загинув під час «Війни нескінченності», то інших варіантів його повернути немає. Власне, напад Ванди на Таноса у «Завершенні» це лише підтвердив.

Схоже, що кожна серія буде стилізована під ситком певного періоду: від «Я люблю Люсі» у 50-х до «Друзів» 90-х. Нагадаємо також, що шоу формально планується як пролог до сиквелу «Доктора Стрейнджа». Прем’єра запланована у кінці 2020-го.

«Локі»

Альтеранативний Локі з «Месників: Фіналу», який втік з Тесерактом, погрожує спалити світ до тла. Щож, з одного кадру поки мало що зрозуміло. Але воно й не дивно, все ж шоу вийде на екрани лише в 2021 році.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: