Епізод 3: «Утрати»

«Відьмак»  –  Сезон 2  –  Серія 3/8

У третій серії герої починають звикати до нової для себе норми. Ґеральт — до того, що має тепер людину, яка від нього залежить, Цірі — до того, що живе тепер у Каер Моррені і має навчитися захищати себе, а Єннефер — до того, що втратила магію. Більше того, керівництво ради чарівників (в особі Стреґобора) не довіряє чаклунці, яка зникла безвісти на цілий місяць, а потім зʼявилася цілою й неушкодженою з ворожого полону. Тому Єннефер змушують довести свою вірність північним королівствам, вбивши Кагіра, нільфґардського полоненого.

У Каер Моррені тим часом Цірі намагається довести свою рішучість іншим відьмакам. Тому, ризикуючи власним здоровʼям, вона починає тренуватися на своєрідній відьмацькій смузі перешкод. Попри початковий скепсис, Ламберт зрештою починає симпатизувати дівчині та давати їй корисні поради щодо того, як пройти смугу перешкод. А от Ґеральт і Весемір знайомлять нас із відьмацьким поховальним звичаєм. Судячи з усього, у них заведено віддавати своїх померлих на поїдання вовкам.

Схоже, що після того, як у першому сезоні екшн-сцени з монстрами зібрали найбільше похвали, другий сезон твердо вирішив показувати нам нового монстра у кожній серії. Саме тому в Каер Моррені несподівано зʼявляється велетенська багатоніжка, яка вбиває лєшого, що перетворив Ескеля на чудовисько у попередньому епізоді. Попри те, що цього монстра не було в літературному першоджерелі, він став помітною частиною промокампанії другого сезону. Наприклад, отаку скульптуру із зображенням істоти можна було побачити в Мадриді:

А от Єннефер закінчує третю серію у статусі втікачки. Чаклунка відмовилася стратити полоненого Кагіра і разом із ним втекла у невідомому напрямку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: