Новини

ЗМІ: прем’єри «Дюни» і «Диво-жінки 1984» можуть знову відкласти

Як повідомляє IndieWire, касові збори «Тенета» настільки розчарували керівництво Warner Brothers, що воно розглядає можливість перенести інші свої блокбастери на пізніший термін.

За офіційною інформацією, у перший тиждень північноамериканського прокату «Тенет» заробив 20 мільйонів доларів. Це найбільший дохід відтоді як почався карантин, але навіть ця цифра здається журналістам перебільшеною. По-перше, вона враховує не тільки США, а й Канаду. По-друге, це цифри не за тиждень, а за 10 днів, бо на День Праці в Америці фільми починаються раніше. Якщо зробити відповідні відрахування, то виходить, що за перший вікенд у США збори «Тенета» виявилися вдвічі меншими – близько 10 мільйонів.

У Лос-Анджелесі та Нью-Йорку, найбільших ринках Сполучених Штатів, кінотеатри досі зачинені, так само як і в деяких інших місцях країни. А там, де робота кінотеатрів дозволена, сеанси «Тенета» все одно не зібрали максимальну дозволену кількість глядачів.

Ще однією підставою такого рішення називають міжнародний ринок. Попри те, що на ньому «Тенет» виступив куди краще (зібравши вже майже 150 мільйонів), стрічка всупереч сподіванням студії продемонструвала традиційне щотижневе згасання. Наприклад, у Великобританії та Франції на другий тиждень прокату збори зменшилися на 60%. У Warner Brothers очікували, що майже повна відсутність конкуренції сприятиме менш стрімкому падінню зборів, яке б компенсувало низькі показники прем’єрного тижня.

Нагадаємо, що тільки вчора з’явився перший трейлер «Дюни», у якому, щоправда, не було вказано дату прем’єри.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: