Новини

ЗМІ: CDPR почнуть працювати над новою грою по «Відьмаку» вже восени

Президент CD Projekt Red Адам Кичинський повідомив, що його команда візьметься за розробку нового проекту про всесвіт «Відьмака» відразу після виходу Cyberpunk 2077. За словами Кичинського, в нього вже є чітка концепція для нової гри – наприклад, вона не буде безпосереднім сиквелом «Дикого гону». Єдине, що поки відомо про нову гру – те, що її дія буде відбуватися у світі «Відьмака». При цьому Кичинський уточнив, що новий тайтл не буде називатись «Відьмак 4». Про це повідомляє Gamerant.

При цьому, деякі медіа уточнюють, що, можливо, їх колеги не зовсім правило зрозуміли президента студії. Дехто пише, що Кичинський міг мати на увазі, що CD Projekt Red готові повернутися до всесвіту «Відьмака», але ще не починали працювати над концепціями нового проекту.

Так чи інакше, президент студії підтвердив головне – CD Projekt Red планують працювати у двох напрямках. Частина команди буде займатись проектами, пов’язаними з Cyberpunk 2077, а частина – новими історіями про світ «Відьмака».

У 2019 році «Відьмак» отримав умовно екранізацію – Netflix адаптував цикл романів-першоджерел, за мотивами яких було створено гру. Детальніше про серіал можна почитати тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: