Новини

Творці мультсеріалу «Аватар» залишили екранізацію від Netflix

Майкл Данте ДіМартіно та Браян Конєцко, творці серіалів «Аватар: Останній повелитель стихій» та «Аватар: Легенда про Корру», заявили, що припинили співпрацю з Netflix.

Нагадаємо, що в 2018 році Netflix почав розробку власного ігрового телесеріалу за мотивами популярної анімації. Майкла і Браяна запросили до проєкту в ролі шоураннерів, але обидва заявили, що змушені були залишити свої посади.

За їхніми словами, обіцянки Netflix підтримувати оригінальне бачення сценаристів залишилися просто обіцянками. У відкритому листі Майкл написав, що «не міг контролювати напрям, у якому розвивався серіал», тому вирішив піти. Браян в інстаграмі написав, що Netflix створив «негативну атмосферу, в якій не було підтримки їхніх ідей».

Обидва сценаристи зазначили, що відкриті до чужих ідей, якщо вони збігаються з їхнім загальним баченням. Очевидно, ідеї Netflix аж настільки розійшлися з їхнім уявленням про світ Аватара.

Netflix заявив, що втрата шоураннерів не зупинить роботу над серіалом. «Хоча [Майкл і Браян] вирішили покинути проєкт, ми впевнені в нашій команді та їхній адаптації».

Дата прем’єри серіалу поки не оголошується, але навряд чи він побачить світ у найближчі два роки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: