Новини

ЗМІ: зйомки серіалу про Обі-Вана Кенобі призупинені

Юэн МакГрегор

Схоже, у Кейтлін Кенеді знову проблеми. Видання Collider повідомляє, що зйомки серіалу про Обі-Вана Кенобі призупинені, а знімальна группа була розпущена з Pinewood Studios. Щоправда все не так критично.

Причиною такого рішення став сценарій, який не влаштував продюсерку Кейтлін Кенеді (при цьому сценарій дев’ятого епізоду їй сподобався). Як результат, скрипт віддали на допрацювання. Нагадаємо, проектом займаються режисерка Дебора Чоу (яка вже зняла дві серії «Мандалорця») та сценарист Хосін Аміні («Драйв»).

Щоправда THR повідомляє, що за новим планом кількість серій в шоу зменшать з шести до чотирьох, над якими працюватиме вже новий сценарист. Серіал спробують зробити схожим на «Мандалорця» (що завжди закінчується добре, звичайно) і акцентуватися на пригодах Обі-Вана, який захищає Люка і Лею.

Це вже четвертий проект «Зоряних війн», який постраждав від проблем. До цього «Бунтар-Один» зіткнувся з перезйомками, а «Соло» та дев’ятий епізод змінили режисерську команду. Проект про Обі-Вана вже можна назвати найбільш багатостраждальним серед усіх. Спочатку це мав бути повнометражний фільм, який з часом перетворився на серіал Disney+, а тепер не може знайти свого місця навіть на стрімінгу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: