Новини

«Молодість 2020»: «Сім самураїв» та покази під Аркою Дружби народів

22 серпня в Києві стартує 49-й київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Цьогоріч основною локацією фестивалю став кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, в тому числі українських прем’єр. У «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів, а FEDORIV HUB став майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів».

Серед найцікавіших стрічок конкурсної міжнародної програми – автобіографічна драматична комедія Малу Рейманн «Цілковито нормальна родина», дебют мексиканської режисерки Фернанди Валадес «Особливі прикмети» та «Твій хід» Мірріам Верро.

У секції «Фестиваль фестивалів», як завжди, можна знайти новинки з престижних світових кінофестивалів. Цього року в секцію потрапили португальська драма «Віталіна Варела» («Золотий леопард» міжнародного кінофестивалю в Локарно), «Погані Казки» Даміано та Фабіо Д’Інноченцо («Срібний ведмідь» за найкращий сценарій) та «Батько» Срджана Ґолубовіча.

Крім цього, на фестивалі будуть нові тематичні програми «Скандинавська панорама» та «Швейцарський формат», а також вже традиційна для фестивалю програма FORMA, в рамках якої показують сміливі, експерементальні та незвичні картини з усього світу. Також будуть покази в рамках програм «Сонячний зайчик» (тематична програма, присвячена темам ЛГБТ-репрезентації та толерантності) та «Molodist Teen Screen» (конкурсна програма для дітей).

Якщо вас більше цікавить ретроспектива, то цього року на «Молодості» вистачатиме класичних стрічок. В рамках програми «Століття» пройдуть покази «Семи самураїв», «Ночей Кабірії», «Чудової сімки», «Літньої казки» Еріка Ромера та «Фройда» Джон Г’юстона.

Повну програму та деталі цьогорічного фестивалю можна прочитати на сайті «Молодості».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: