Новини

Кіану Рівз зіграє безсмертного воїна в екранізації власного коміксу

Ось новина для людей, які хотіли б бачити ще більше проєктів з Кіану Рівзом: актор спродюсує для Netflix бойовик за мотивами власного коміксу. Більше того, Рівз зіграє в адаптації головну роль, а також озвучить її у вже запланованому аніме-спінофі. Але це ще не все – сам комікс-першоджерело проєкту розповідає про безсмертного воїна, чиї пригоди нагадують… так, найбільш відомих кіногероїв Кіану Рівза.

Комікс BRZRKR написаний для Boom! Comics у співавторстві з Меттом Кіндтом. Він розповідає про невмирущого напівбога, який приречений вічно воювати, хоча він вже навіть не пам’ятає, з чого почався його шлях. Враховуючі усі жарти про те, що сам Кіану дуже повільно старіє (та схильність його героїв до насильства), сюжет виходить доволі самоіронічним.

Якщо вас цікавить більше нещодавніх проєктів Кіану Рівза, то актор також зіграв центральні ролі у відеогрі Cyberpunk 2077 та у комедії «Білл і Тед». У 2021 році з ним має вийти четверта частина «Матриці», а у наступному – четверта частина «Джона Віка». Крім цього раніше повідомлялося, що він можливо зіграє Мисливця Крейвена у новій стрічці MCU.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: