Новини

«Ходячі мерці» закінчаться в 2022 році

Один з найуспішніших телесеріалів в історії кабельного телебачення визначився з датою завершення. Телеканал AMC оголосив, що 11 сезон стане останнім для серіалу, який закінчиться наприкінці 2022 року. Останній сезон складатиметься з 24 серій.

Проте це не означає, що глядачам доведеться прощатися зі всесвітом серіалу. По-перше, вже в жовтні цього року відбудуться прем’єри шостого сезону Fear The Walking Dead і першого сезону The Walking Dead: World Beyond. По-друге, було оголошено про створення одразу двох нових серіалів-спінофів.

Перший з них буде присвячений Дерілу та Керол, які були із серіалом від початку. Серіал почнеться у 2023 році, а його шоуранеркою стане Енджела Канг, яка зараз є шоуранеркою «Ходячих мерців». Другий називатиметься Tales of the Walking Dead, тобто «Історії ходячих мерців», і обіцяє епізодичну антологію, де окремі серії або арки розповідатимуть про нових чи вже знайомих персонажів цього всесвіту.

Нагадаємо, що комікс Роберта Кіркмена від Image Comics, який був першоджерелом серіалу, закінчився ще в липні минулого року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: