Новини

HBO оголосив виконавців головних ролей у серіалі The Last of Us

Канал HBO оголосив виконавців головних ролей у серіалі The Last of Us, знятому за мотивами однойменної відеогри. Роль Джоела Міллера дісталася Педро Паскалю («Мандалорець»), а Еллі зіграє Белла Ремзі, найбільш відома як юна Ліанна Мормонт з «Гри престолів».

Шоураннером серіалу буде Крег Мазін, творець надзвичайно успішного драматичного мінісеріалу «Чорнобиль». The Last of Us розповідатиме про постапокаліптичний світ, у якому на виживших полюють зловісні зомбі, а постпандемічним суспільством керує авторитарний режим.

Контрабандист Джоел Міллер отримує завдання супроводжувати Еллі – тринадцятирічну дівчинку, яка можливо зможе допомогти повернути світ до норми. Звісно, між стоїчним мовчазним чоловіком та дитиною зав’язуються довірливі стосунки, і Еллі стає для Джоела чимось на кшталт доньки. Власне, якщо ви бачили «Мандалорця», то знаєте, що Паскалю непогано даються ролі суворих чоловіків, які стають неочікувано емоційними опікунами доленосних дітей.

Перший епізод серіалу зніме Кантемір Балагов – російський режисер, який у 2019 році отримав схвальні відгуки за свою драматичну стрічку «Дилда». Поки невідомо, коли серіал за мотивами The Last of Us виходитиме, адже зйомки ще не розпочиналися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: