Новини

Едвард Нортон і Дейв Батіста зіграють у «Ножі наголо 2»

Однією з нечисленних умов, які Netflix поставив Раяну Джонсону, коли сенсаційно купив права на франшизу «Ножі наголо», це зібрати в наступних фільмах не менш зірковий склад, ніж у першому. І Джонсон, схоже, це завдання виконує.

Як повідомляє Deadline, Едвард Нортон і Дейв Батіста приєдналися до акторського складу «Ножі наголо 2», де склали компанію Деніелу Крейгу. Поки що немає жодної інформації про те, кого вони гратимуть, але це явно не останні новини про каст стрічки, адже зйомки почнуться в Греції вже цього літа.

Едвард Нортон за останні роки заробив собі репутацію дуже перебірливого актора, який знімається тільки в тих фільмах, де цілковито довіряє режисеру та сценарію. Власне, цим і пояснюються його відносно нечасті появи на великому екрані. Саме тому участь Нортона — своєрідний «знак якості» для нового сценарію Джонсона.

Нагадаємо, що Netflix витратив приблизно 450 мільйонів за право випустити на сервісі два фільми-продовження «Ножі наголо». Інсайдери повідомляють, що по 100 мільйонів кожен отримали сценарист/режисер Раян Джонсон, продюсер Рам Бергман і актор Деніел Крейг. Решта (приблизно 150 мільйонів) стане бюджетом на зйомки наступних двох фільмів.

Дата прем’єри «Ножі наголо 2» на Netflix поки що невідома.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: