Новини

Cyberpunk 2077 відклали до 19 листопада

Нова гра від творців «Відьмака», польської студії CD Project Red, була анонсована понад сім років тому і мала вийти у вересні. Сьогодні розробники вже вдруге перенесли реліз Cyberpunk 2077 — цього разу на 19 листопада 2020 року.

У зверненні до гравців керівники студії пишуть, що процес розроблення вже завершено, однак їм треба більше часу на полірування гри й пошук багів.

Робота над контентом та ігровим процесом Cyberpunk 2077 уже закінчена. Квести, катсцени, здібності та предмети — Найт-сіті має все, щоби розпочати пригоди. Але маючи таку кількість контенту та комплексні системи, що пов’язані одна з одною, нам необхідно добряче перевірити всі елементи, збалансувати ігрові механіки та виправити баги. У величезному ігровому світі маємо відполірувати величезну кількість речей, і ми витратимо додатковий час займаючись саме цим.

Також вони нагадали, що 25 червня пройде презентація Night City Wire, де розробники поділяться новими подробицями. А відразу після того з’являться перші прев’ю від журналістів, які вже зараз грають у «Кіберпанк».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: