Новини

CW розробляє телесеріал про «Суперхкрихіток»

Телеканал, відомий адаптаціями коміксів DC та Archie, вирішив вдихнути нове життя в мультсеріал «Суперкрихітки», який ішов на Cartoon Network з 1998 по 2005 роки. Він розповідав про трьох маленьких дівчат, Квіточку, Бульбашку й Пелюсточку, які мали надприродні здібності та захищали своє місто від лиходіїв.

Проте адаптація CW не буде просто римейком. Канал готує «дорослий» погляд на знайому історію, подібний до свого хіта «Рівердейл». Офіційний синопсис розповідає, що «колись суперкрихітки були улюбленими супергероями Америки, але тепер їм за 20, вони розчарувалися у своїх ідеалах і шкодують, що витратили своє дитинство на боротьбу зі злочинністю».

Відповідальними за адаптацію будуть Діабло Коді, Гезер Рейнір та Ґреґ Берланті. Коді відома як сценаристка фільмів «Джуно», «Таллі», «Тіло Дженніфер» та творець серіалу «Сполучені штати Тари». Рейнір працювала як сценаристка та продюсерка інших проєктів каналу: «Вероніка Марс» та «Я, зомбі». Ну а без Берланті не обходиться жоден серіал на CW.

Це вже не перший перезапуск «Суперкрихіток» – у 2016 році Cartoon Network створив мультсеріал-продовження, який отримав змішані відгуки від критиків і глядачів. Проте це перша спроба настільки докорінно змінити персонажів серіалу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: