Tetiana Petrushkina
Tetiana
Petrushkina

Відгук на фільм “Багряний пік” | “Crimson Peak”

“Багряний пік”- це вікторіанський жахастик 2015 року з дуже примітивним сюжетом, але шикарним усім іншим.

Режисер – Гільєрмо дель Торро, а це значить, що оповідь неспішна, деталі вражаючі, а страховиська у фільмі просто нереальні.

Декорації дуже гарні. А костюми ще кращі. Загалом, візуальна складова фільму його і витягує. Ну дуже красиво! Кольори підібрано фантастичні, а гра світла захоплює.

Сюжет – типового вікторіанського роману. Є невинна дівчина, яка бачить привидів. Є симпатичний залицяльник. Але вона виходить заміж за загадкового красунчика, який живе з сестрою, переїжджає до нього і тут починаються містичні і не дуже пригоди.

Реалізмом і не пахне, особливо в частині бійок та вбивств. Але жанр і не передбачає. Пишуть, що костюми та локації тут доволі реалістичні. Все інше – казочка у розкішних декораціях.

Щодо жанру. Драма, фентезі, жахи, трилер. Поціновувачам “Пили” не зайде. Крові небагато, кишок нема. Є містичний жах, моторошні привиди, таємниця і все це супроводжується чудовою музикою та звуковими ефектами. До речі, привиди тут лише наполовину графонієві, взагалі це актори в чудернацькому гримі.

Кастинг чудовий: Мія Васіковська, Том Гіддлстон та Джессіка Честейн. Остання отримала 2 нагороди за свою гру. Персонажі доволі шаблонні, але актори неперевершені, тому хімія між ними відчувається.

Дівчата, якщо маєте змогу, дивіться в оригіналі. Голос Тома Гіддстона зачаровує. Цей чоловік може прочитати визначення числа пі так, що мороз по шкірі. Уявіть, що він творить в ролі загадкового красунчика у вікторіанському романі.

Тільки не очікуйте від фільму непередбачуваних поворотів сюжету. Їх тут нема. Навіть людина, що не прочитала жодного вікторіанського роману, легко зрозуміє, чим все закінчиться. Але дивитися “Багряний пік” варто не через сюжет. Це візуальна насолода з моторошним відтінком.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: