В Києві покажуть оскарівських номінантів на фестивалі «Незалежність»

Американський кінофестиваль «Незалежність» оголосив програму, яка перед «Оскаром» виблискує особливо яскравими фарбами. З 21 по 28 лютого у кінотеатрі «Київ» покажуть сучасне ігрове та документальне кіно США.

У програмі ігрового кіно можна знайти драму «Чи зможеш ти мене пробачити?» з Мелісою Маккарті та Річардом Грантом, які за свої ролі номіновані на «Оскар», «Чорного кланівця» від Спайка Лі, який виграв каннське Гран-прі цього року та претендує на 6 нагород Кіноакадемії (серед яких і «Найкращий фільм»). Також картину режисера «Місячного сяйва» Баррі Дженкінза «Якби вулиця Біл могла говорити», постановницькі дебюти Бо Бернема («Восьмий клас») та Джони Гілла («Середина 90-х») й фільм з Тімоті Шаламе і Стівом Кареллом «Гарний хлопчик».

Документальне кіно представлене картинами: «Врівноваження терезів» про юристок; «Тендітні плечі, переосмислення Барбі» (зрозуміло про що); «Служила як дівчина» про жінок-ветеранів США; «Некрологи» про журналістів видання The New York Times, які пишуть некрологи; «Світ під твоїми ногами» про нью-йоркця Метта Гріна, який пройшов усіма вулицями Великого Яблука; «Округ Гейл вранці та ввечері» про життя афроамериканців у Алабамі; «Стенд-ап» (здогадайтеся про що); «Баскія: Вибух реальності» про художника Жана-Мішеля Баскію.

Також під час фестивалю відбудуться показ 10 короткоментражних документальних стрічок та зустрічі з режисерками фільмів «Врівноваження терезів» та «Тендітні плечі, переосмислення Барбі» — Шерон Роувен і Андреа Блаугрунд Невінс.

Деталі та розклад шукайте .

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: