Трейлери

Життя після смерті у новому трейлері «Душі» від Pixar

Життя після смерті у новому трейлері «Душі» від Pixar

Анімаційна студія Pixar опублікувала новий трейлер мультфільму «Душа» – інтригуючого проекту, який розповість про потойбічне життя. У центрі сюжету – джазовий музикант Джо (Джеймі Фокс), який отримує шанс грати в успішному ансамблі. На жаль, Джо помирає до того, як встигає приєднатись до музичного колективу та реалізувати свою мрію. Зате він отримує нагоду поспілкуватись з іншими душами, які потрапили на той світ.

Якщо такий задум для анімаційного фільму здається вам… незвичним, то розуміємо – мультфільми рідко беруться за такі теми. Але не забувайте, що режисером та сценаристом «Душі» виступить Пітер Доктер. До цього він працював над «Корпорацією монстрів», «Вгору» та «Думками навиворіт». Якщо хтось і зможе перетворити подорож потойбіччям на захопливу та повчальну історію для дітей та їх батьків, то це точно він.

Ще одна цікава особливість «Душі» – те, що музику до мультфільму написали Трент Резнор та Аттікус Росс. Так-так, ті самі, які зазвичай пишуть саундтреки до фільмів Девіда Фінчера, а у минулому році створили неймовірне супроводження до «Вартових».

«Душа» виходить в український прокат 18 червня 2020 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: