Трейлери

Radiohead та епоха нуару в першому трейлері «Перрі Мейсона» від HBO

Radiohead та епоха нуару в першому трейлері «Перрі Мейсона» від HBO

HBO оприлюднили перший трейлер своєї детективної драми «Перрі Мейсон». Дія короткого ролика розгортається під музику Radiohead та чудово передає усі особливості Америки 1930-х. Підозрілі фатальні жінки, злочинці та недобросовістні політики, густий туман та погано освітлені провулки – перед нами все, що хочеться побачити в нуарі.

Головні ролі тут виконають Меттью Ріс, Джон Літгоу, Шая Вігам та Роберт Патрік. Виконавчий продюсер проекту – Роберт Дауні-молодший.

Серіал про найвідомішого вигаданого адвоката в історії США стартує вже 21 червня. Персонаж уперше з’явився ще в 1930-х, в оповіданнях надзвичайно популярного письменника Ерла Гарднера. Їх неодноразово екранізували, найуспішніше – в якості телесеріалу каналу CBS. Телешоу «Перрі Мейсон» йшло з 1957 до 1966 року, а головну роль виконав актор Реймонд Берр («Вікно у двір»). Кожен епізод розповідав про, здавалось би, безнадійну справу та невинну жертву, яка мала ось-ось потрапити за грати. Але завдяки своєму нестандартному підходу та кмітливості, Перрі Мейсон завжди знаходив справжнього злочинця та рятував свого клієнта.

Цікаво, що якщо оригінальні оповідання та їх екранізації показували Мейсона вже успішним, але добросердечним адвокатом, то серіал HBO використає інший підхід. Нам покажуть початок шляху молодого Мейсона, який щойно повернувся з війни та намагається знайти своє місце у Лос-Анжелосі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: