Трейлери

Ніч жахів у першому трейлері стрічки The Babysitter: Killer Queen

Ніч жахів у першому трейлері стрічки The Babysitter: Killer Queen

Стрімінг-сервіс Netflix показав перший трейлер комедійного горору The Babysitter: Killer Queen. Фільм режисера McG («Янголи Чарлі») слугує сиквелом стрічки The Babysitter, яка декілька років тому стала для стрімінгу неочікуваним хітом.

Комедійний горор The Babysitter розповідав про невпевненого в собі підлітка Коула (Джуда Люїс), якого батьки змушують залишитися на вихідні вдома з нянею (Самара Вівінг). Ось тільки дуже швидко з’ясовується, що героїня Вівінг – не просто надзвичайно мила та весела старшокласниця, а лідерка банди сатаністів. Головний герой випадково дізнається, що ці культисти хочуть принести його в жертву, і намагається якось цьому завадити.

The Babysitter: Killer Queen розповідатиме про наслідки подій першої частини. Головний герой вже трохи старший та досвідченіший, але тепер йому доводиться якось боротися з власними демонами. Як фігурально, так і буквально – хоча психолог його і переконує в тому, що хлопець усе вигадав, старшокласники-сатаністи дуже швидко повертаються, щоб завершити свою справу. Утім, тепер вони – зловісні привиди, яким для реалізації якихось жахливих планів знову треба кров Коула.

The Babysitter: Killer Queen вийде на Netflix вже 10 вересня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: