Джокер біля мікрофону: iнтерв’ю з Джаредом Лето

Яка була ваша перша думка, коли Девід Ейр (режисер – прим. редактора) розповів вам про проект та роль, у якій він вас бачить?

Глибокий вдих. Звичайно, відчуваєш відповідальність, але це також дуже захплююче. Робота, яку переді мною зробила величезна кількість людей, була такою неймовірною, глибокою, веселою та ризикованою, що ти відчуваєш надзвичайну відповідальність за подібну пропозицію.

Як ви захопились коміксами?

Коли я був дитиною, мені вручили коробку старих коміксів. Я пірнув у них і мені сподобались світи, що я побачив.

Але вся крутість Джокера у тому, що у нього немає жодних правил. Він керується інстинктами.

Як ви думаєте, чому Джокер так глибоко проник у популярну культуру?

Персонаж існує у поп-культурі вже 75 років — його втілювали та озвучували актори, малювали аніматори, художники та косплеїли фанати. Люди прийняли Джокера та переробили на власний манер, кому як подобається.

Ви можете розповісти, як працювали над характером персонажа? Це було зрозуміло одразу, ви перечитували старі комікси про Джокера чи обговорювали роботу разом з Девідом (Девід Ейр — режисер, прим. редактора)?

Ми одразу знали, що розпочинаємо все заново. До цього було стільки хороших робіт, що ми розуміли — нам потрібно йти іншим шляхом. Тому ти орієнтуєшся у напрямі майже одразу, тому що знаєш, куди не потрібно йти. Це дійсно допомагало. Але вся крутість Джокера у тому, що у нього немає жодних правил. Він керується інстинктами.


Як вам акторський досвід роботи з Девідом Ейром? Які його якості допомогли у роботі з фільмом?

Ми з Девідом поговорили і я думаю, він повірив мені у тому, що я сам поексперементую над характером та повернусь готовим до роботи. Було приємно отримати такий кредит довіри від режисера. Він дав мені повну свободу і це мене надихнуло. Безцінна річ у роботі з режисером — мати його віру та довіру.

Які моменти зі зйомок запам’яталися найбільше? Що було смішного чи, можливо, складного у процесі роботи над фільмом?

Це були найвеселіші зйомки, які у мене лише траплялися.

У вас видатна кар’єра — оскароносний актор, музикант, а тепер і режисер. Чи надихнула вас робота над цим фільмом?

Я зав’яз по самі вуха. Але це унікальна можливість і я не бачу інших варіантів вибору. Було круто — грати у ці психологічні ігри.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: