Хто є хто в новому «Загоні самогубців»

Цими вихідними Джеймс Ґанн презентував перший погляд на свій майбутній фільм всесвіту DC, який складався з довгого переліку акторів та їхніх ролей. Ґанн назвав аж 17 героїв, що постануть перед глядачами, і саме час розібратися, хто вони й чого від них очікувати.

Гарлі Квінн (Harley Quinn)
Ця героїня заслуговує на окремий матеріал: перетворення з епізодичної ролі в мультсеріалі на одну з зірок DC, яка з’являється на екранах чи не частіше за Супермена – непересічна історія успіху. У фільмі Ґанна її знову зіграє Марґо Роббі, і хоча офіційних коментарів про те, чи пов’язана ця стрічка з «Хижими пташками», немає, пильні фанати вже знайшли докази, що «Загін самогубців» враховуватиме події картини. На одному з кадрів промовідео про зйомки фільму на спині Гарлі можна помітити татуювання «Нічия власність» (Property of No One), хоча раніше там було написано «Власність Джокера» (Property of Joker). Тому в «Загоні самогубців» ми маємо побачити вже емансиповану Гарлі Квінн.

Аманда Воллер (Amanda Waller)
Ще одна знайома глядачам першого фільму фігура. Жінка, яка створила «Загін самогубців» і керує ним. Впливова федеральна агентка, відповідальна за роботу з супергероями. Її власна суперсила – зв’язки з найвпливовішими людьми в уряді та здатність робити будь-що, не обмежуючись рамками закону. Її роль знову виконає Віола Девіс.

Полковник Рік Флег (Colonel Rick Flag)

Капітан Бумеранг (Captain Boomerang)
Крадій, що любить бумеранги, так полюбився глядачам у попередньому фільмі, що Ґанн, зі своєю любов’ю до абсурдних персонажів, не міг не запросити його у власну картину. Його роль знову виконає Джай Кортні, для якого це ледь не єдина можливість побути в кадрі цікавим персонажем, а не черговим військовим чи поліцейським з кам’яним обличчям.
Миротворець (Peacemaker)
Переходимо до нової програми, персонажів, яких не було у фільмі 2016 року. За словами Джона Сіни, що виконуватиме цю роль, він ніби «свинський Капітан Америка». Сам режисер узагальнив персонажа так: «Хлопець, що вірить у мир за будь-яку ціну. І байдуже, скільки людей для цього доведеться вбити».
У коміксах Миротворець починає пацифістом, але згодом починає все більше покладатися на летальну зброю, поки не перетворюється на неконтрольованого фанатика, що стріляє без попередження. Він носить спеціальний шолом, у який, на його думку, потрапляють привиди людей, яких він убив, щоб потім давати йому поради. Мабуть, не варто казати, що в коміксах у цього персонажа серйозні психічні проблеми, і цікаво буде подивитися, наскільки це знайде вираження в екранізації Ґанна.

Бладспорт (Bloodsport)
Продюсер стрічки сказав, що новий «Загін самогубців» буде схожий на фільми про війну 70-х років. У такому разі можна припустити, що у персонажа Ідріса Ельби буде дуже велика роль. Бо в коміксах його Роберт Дюбуа, відомий як Бладспорт, – психопат, схиблений на В’єтнамській війні, гротескна версія Рембо. У нього немає суперсил, але є майже нескінченний запас криптонітової зброї та телепорт, які йому надав Лекс Лютор. Найімовірніше, у фільмі не буде ані криптоніту, ані Лютора, бо це потребує Супермена, а DC поки не впевнені, що робити з цим своїм персонажем. Тому Бладспорту, певно, залишать тільки одержимість війною та зброю.

Blackguard

Мислитель (The Thinker)


Савант (Savant)

Ласка (Weasel)

Король Акул (King Shark)
За останні роки цей персонаж став відомим не тільки читачам коміксів, з’явившись у другому сезоні «Флеша» на CW, а згодом ставши одним з головних героїв у мультсеріалі про Гарлі Квінн. Це велетенська людина-акула, нестримна в битві, з майже куленепробивною шкірою. Якщо цей персонаж здається вам надто схожим на Вбивцю Крока з фільму Девіда Ейра, то це не випадково. Передбачалося, що саме Король Акул з’явиться в першому «Загоні самогубців». Але персонажа довелося б робити повністю за допомогою комп’ютерної графіки, що значно б збільшило бюджет, а от Вбивцю Крока просто загримували (ще й «Оскар» за це отримали). У Джеймса Ґанна, схоже, грошей на візуальні ефекти вистачає, тому Король Акул з’явиться в команді. У відео з оголошенням акторів не вказано, хто його гратиме, тому можливо, що героя озвучуватиме якась зірка. На зйомках його роль виконав комік Стів Ейджі.

Людина-в-Горошок (Polka Dot Man)
Ворог Бетмена, який з’явився на сторінках коміксів ще в 60-х роках. Його головною особливістю є костюм у горошок, де кожна кольорова цятка – це окрема зброя чи навіть транспортний засіб. Бойові цятки перетворюються на дискові пили, куленепробивні бульбашки та навіть кулаки. У 2000-х персонаж повернувся в комікси, але був уже куди депресивнішим: злочинцем-алкоголіком у дивному костюмі, що до смерті забивав людей бейсбольною биткою. Судячи з відео зі зйомок, персонаж Дастмалкіана буде ближчим до давньої версії злодія, з убивчими цятками.
Монґал (Mongal)
Інопланетянка, космічна воїтелька, дочка Монґула-старшого та сестра-близнючка Монґула Другого, одна з ворогів Супермена. Потенційно одна з найсильніших учасниць загону, бо має надзвичайну силу, швидкість, витривалість та інші риси, притаманні Супермену. До цього із Загоном самогубців ніколи не перетиналася, мешкаючи в космічному куточку всесвіту DC.

Спис (Javelin)

Мисливиця на щурів 2 (Ratcatcher 2)
Але навіть якщо копати дуже глибоко, жіночих злочинців знайти набагато важче. Тому Ґанн придумав своїх. У коміксах DC є персонаж Ratcatcher, Ловець щурів, який має здатність (хто б міг подумати) керувати армією щурів. Судячи з того, що в «Загоні самогубців» з’явиться героїня, ще й з цифрою 2 в назві, то можна припустити, що вона – спадкоємиця, родичка чи просто фанатка саме цього персонажа.

Суль Сорія (Sul Soria)

TDK
Нейтану Філліону трохи не пощастило (якщо так можна сказати про мультимільйонера з головною роллю в серіалі на 173 серії) народитися в 1971 році. Якби він був років на 10 молодший, то з такими друзями як Джосс Відон і Джеймс Ґанн він би точно став якщо не Капітаном Америкою, то принаймні Пітером Квіллом. А так йому залишаються тільки комічні камео, і схоже, що загадковий TDK – одне з них. Як помітили уважні фанати, на піктограмі героя Філліона видно, що його руки не кріпляться до тіла. І розшифрували TDK як The Detachable Kid, Розкладний Хлопець. Прообразом цього персонажа є Arm-Fall-Off-Boy, Хлопець-у-якого-відпадають-руки. Його суперсилою є здатність відривати кінцівки від власного тіла й використовувати їх як зброю. Скажімо так, якщо Ґанну вдасться протримати цього персонажа на екрані більше п’яти хвилин, це вже буде справжнім режисерським подвигом.
