Епізод 6: «Милий приятелю»

«Відьмак»  –  Сезон 2  –  Серія 6/8

Одразу почну з найважливішого моменту цієї серії — Ґеральт і Єннефер таки зламали бідного єдинорога. Для всіх, хто не знайомий з цим дивним фактом біографії парочки, розкажу, що у Єнн (точно, просто Є) було опудало єдинорога, на якому вони з відьмаком чомусь обожнювали займатися сексом. Добре, що Цірі не дізнається причин, чому ж єдинорог зламався.

Приємна розмова відбувається у храмі Мелітеле, куди Ґеральт приводить дівчину задля навчання (як це було в книжках). Варто згадати, що по дорозі вони примудряються вбити чорнобога, якого Цірілла викликала з іншого світу. Плюси такої розваги — дещо розслабилися після майже самогубства з мутагеном. Мінуси — Плотва.

Жарти жартами, а найголовнішою подією епізоду стає зустріч усієї майбутньої дисфункційної сімейки — Єнн опиняється у храмі, тому що шукає Цірі (бо всі шукають Цірі). Цікаво, чи розраховувала героїня на схожий розвиток подій, коли у фіналі минулої серії погоджувалася на угоду? Бо коли домовляєшся з людиною в будинку на курячих ніжках, дивно чекати, що вона захоче якусь випадкову дитину з сусіднього села.

Поки Неннеке (також відома як леді Данбері з «Бріджертона») розповідає Цірі про навчання Ґеральта-підлітка, у нас з’являється кілька хвилин перевести подих і насолодитися взаємодією між героями, очікуючи зради Єннефер, якій щастить з нападом на храм її доброго обпаленого друга Рієнса.

Маю підозру, постановники «Відьмака» скучили за фільмами Меттью Вона, оскільки інакше пояснити бойову сцену в храмі неможливо. Динамічна постановка, вирізані кадри для прискорення екшну, слоу-моушн, шалене використання зброї і неочікувані повороти камери — востаннє ми таке бачили в «Кінгсмені» і я не відмовлюся подивитися на таке ще раз!

Не можна допустити, щоб кількість зацікавлених у Цірі персонажів було менше чотирьох на фільм, тому тепер до всіх вищезгаданих приєднується Істредд, який разом з бібліотекарями-детективами Кодрінгером і Фенн (в книзі вони були «юристами», які допомагали Ґеральту знайти Рієнца) дізнається про ельфійську чарівницю Лару Доррен, чиєю спадкоємицею є Цірі.

До інших новин: вітаємо Франческу і Філавандреля з народженням доньки! Приєднуємося до безконтрольної пиятики ельфів на честь народження чистокровної ельфійки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: