Він повернувся: Метт Деймон та Алісія Вікандер про «Джейсона Борна»

Метт Деймон

«Ми з Грінграссом любимо Борна так само, як і всі. Тому ми не хотіли лізти попереду потяга й робити ще один фільм без хорошої історії. Це той випадок, коли потрібно було дочекатися, щоб світ трохи змінився. Ми з Полом постійно говорили про це і я завжди казав, що готовий зіграти роль, якщо буде щось варте. Обговорення були ледь не кожного місяця і ми ніяк не могли знайти хорошого варіанту. Він з’явився десь 18 місяців тому.

Головним завданням було розповісти, що ж робив Борн ці 12 років. І як тільки ми розпочинаємо, все стає на свої місця.

У кінці кінців, головна причина появи нового Борна — бажання людей його побачити. Куди б я не літав, де б не був, усі питали мене «А ви зробите ще одного Борна?». Тому це дуже захоплююче. Хоча з іншого боку, подібні очікування дуже на тебе тиснуть. Проте ми знаємо, чого чекає аудиторія і що їй потрібно».

«Я впевнений, що завжди буду асоціюватися з цією роллю. Якщо ти чотири рази граєш одного персонажа, він тебе не залишить. Але мене це не хвилює, адже мені подобається Джейсон Борн»

Алісія Вікандер

«Коли ми зустрілися з Полом, я розповіла йому історію, яку він скоріш за все очікував. Але це була правда! Коли я вперше приїхала до Лондона, то знімала квартиру з трьома подругами. Грошей у нас не було — ми носили спільні речі та спали у одному ліжку. В одну з неділь, оскільки грошей на паб у нас не було, ми вирішили піти подивитися «Борна». І ми дивилися його знову і знову. Після ланчу з Полом перш за все я подзвонила саме цим подругам.

Від шпигунського жанру нічого особливого не чакаєш. Але у Борні з’явилось щось нове, я обожнюю думати про те, що він може бути реальним, ходити тими ж вулицями, що і я. Це круто, що ти хочеш бачити його справжнім. І я дуже високо ціную той факт, що завдяки інтеграції соціальних та політичних аспектів, фільм залишається розумним, хоча й не відходить від поняття «масс-маркету.

Працюючи з Грінграссом, відчуваєш, що усе на своїх місцях. На майданчику дуже багато хлопців і багато технічних розмов. Але як тільки я освоїлась, стало дуже весело.

Головної особливістю персонажів у «Борні», є те, що вони дуже цілеспрямовані та надзвичайно самотні. Вони самі по собі, працюють надзвичайно важко та не бачать нічого окрім власної цілі. Я думаю, що саме це не дає їм довіряти людям і саме це робить їх самотніми».

Метт Деймон: «Алісія додала нам молодості, а Томмі Лі Джонс просто легенда. Загалом, це історія повернення блудного сина до свого батька. Якщо прослідкувати за трилогією, то вона веде саме до такого фіналу. Між нашими з Джонсом персонажами є важливий зв’язок. Це історія, що повертає Борна до основ».

Режисер Пол Грінграсс про Алісію Вікандер: «Нам був потрібен хтось талановитий та в той же час новий. Я бачив Алісію у «Ex Machina» та «Дівчині з Данії» і вона просто фантастична актриса. Але якщо чесно, я не вірив, що вона погодиться. Але я запросив Алісію на ланч».

В український прокат фільм виходить 28 липня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: