Let it snow: п’ять відеоігор із зимовою атмосферою

Зарядитися святковим настроєм у наш час — справжнє випробування. Снігу годі й чекати, а 2020 рік готує нові підступи ледь не щодня. Тому на допомогу приходять відеоігри: вони й снігу з горою насиплють, і зло подолати дадуть, і навіть стануть надійними друзями, якщо зимові свята ви зустрічаєте наодинці.

Batman Arkham Origins

Серія відеоігор про Бетмена не обійшлася без свого «Року першого». Повернувшись до Ґотема, Брюс Вейн не зміг миритися з катастрофічним станом міста, а тому взявся самотужки боротися з криміналом. Сюжет Arkham Origins оповідає про ранній період існування Бетмена, коли супергерой був лише міською легендою. Події розгортаються напередодні Різдва, і розробникам вдалося переплести радісну атмосферу свята з гнітючим виглядом Ґотема, створивши неповторний ігровий сетинг. Доєднатися до Бетмена й провести свята в компанії Джокера, Бейна, Чорної маски та інших покидьків — хіба можна мріяти про краще Різдво?

The Elder Scrolls V Skyrim

Жодна зимова ігрова добірка не може існувати без «Скайриму». Сніжні локації цієї гри назавжди в нашому серці, а шлях до Високого Гротґару — крізь завивання вітрів і крижаних тролів — можемо подолати хоч із заплющеними очима. Skyrim не тільки лишається однією з найкращих ролівок усіх часів, а й славиться своїм винятковим умінням занурити гравця у світ і направити творити його унікальну історію. Навряд чи цього року ви втримаєтесь і не зазирнете до морозної провінції Тамріеля хоча б на кілька годин!

Найсвятковіший сезон в Animal Crossing вже розпочався: острів засипано снігом, а жителі повдягали теплі светри. А значить, саме час подумати про різдвяне вбрання острова, розвісити прикраси, зліпити сніговиків і, звісно, підготувати подарунки всім сусідам. Упродовж усього року Animal Crossing лишається для нас надійним місцем, куди можна втекти від щоденної рутини й невтішних новин. І якщо раптом на зимові свята ви лишилися наодинці, Том Нук та решта звірів острова залюбки проведуть їх разом із вами.

На відміну від Ґотема в Arkham Origins, зимовий Нью-Йорк в Miles Morales значно привітніший. Нова Людина-павук починає шлях свого становлення напередодні Різдва, коли вулиці міста запорошені снігом й обвішані сяйливими гірляндами. Та це аж ніяк не завадить лиходіям влаштувати в місті нову катастрофу, з якою Майлзу доведеться якнайшвидше розібратися. Однак, владнавши всі справи, ви зможете цілком спокійно літати на павутинні над Мангеттеном і час від часу розкидати поганців під снігопадом — а головне, робити це в шапці й шарфику, щоби мама не насварила.

Fahrenheit: Indigo Prophecy

Заплутана містична історія про Лукаса Кейна, який жорстоко вбив чоловіка у вбиральні забігайлівки, розростається жахними подробицями, поки головний герой намагається знайти пояснення своїм діям. Він розпочинає власне слідство, аби зрозуміти, що контролювало його тіло та розум. А тим часом надворі вирує аномальна зима. Чим ближче Лукас дістається до розгадки, тим нижчою стає температура — а разом з тим події гри стають дедалі божевільнішими. Fahrenheit — це точно не затишна новорічна казка, проте справжній холодок по шкірі ця гра вам забезпечить.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: