Новини

Зустрічайте «Поттероловів»: Vertigo запускає подкаст про поттеріану

Якщо ви фанат подкастів або фанат поттеріани, то у нас для вас прекрасна новина. Наша редакція запускає подкаст «Поттеролови» про поттеріану!

До 20-річчя кінопрем’єри «Гаррі Поттера і філософського каменю» ми вирішили виправити неймовірну несправедливість — виявляється, немає жодного українськомовного подкасту про «Гаррі Поттера»! Тож власними силами закриваємо цю нішу.

У подкасті буде 8 випусків — по одному на кожну з частин поттеріани. Ми обговорюватимемо книжки, екранізації, а також світовий вплив франшизи на книговидавництво, кіно, відеоігри та життя фанатів. Також не обділимо увагою критику творів Джоан Ролінґ (і самої письменниці), особливості влаштування світу Гаррі Поттера, «темнішання» історії з часом і ще купу цікавої інформації, зв’язаної з улюбленою книжковою серією мільйонів.

Гостем першого випуску став перекладач та співзасновник каналу «Твоя підпільна гуманітарка» Остап Українець, який детально розповів про особливості українського перекладу «Поттера» та його вплив.

Темою першого подкасту став вплив «Гаррі Поттера» на кіновидавництво у всьому світі. І, звичайно ж, не обійшлося без обговорення «Філософського каменя»!


«Поттеролови» вже можна послухати на Apple Podcasts, Spotify, Anchor, Google Подкастах, НВ подкастах та інших популярних сервісах. 

Слухайте нас, читайте поттеріану в оригіналі та українською, передивляйтеся екранізації та не будьте маґлами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: