Новини

Warner Bros. нарешті випустять режисерську версію «Ліги справедливості»

Схоже, що флешмоби та просування хештегу #ReleaseSnyderCut спрацювали – сам Зак Снайдер оголосив про те, що його режисерська версія «Ліги справделивості» буде випущена. Оголошення відбулося 20 травня під час колективного перегляду та обговорення «Людини зі сталі» на Vero.

Warner Bros. дала добро, щоб показати фільм в 2021 році на платформі HBO Max. Дати прем’єри поки що немає, так само невідомо, в якому форматі буде показаний фільм. За словами Знайдера, це може бути або чотиригодинна версія, або міні-серіал з шести епізодів.

Виходить, що режисерської версії як такої поки що не існує, але Снайдер залучить до роботи ту саму команду, яка працювала на зйомках раніше. Частина акторів запише нові репліки. Говорять, що студія виділила близько $30 млн. на допрацювання картини.

Нагадаємо, що «Ліга справедливості» вийшла в 2017 році і була погано прийнята критиками. Зак Снайдер був змушений покинути проект під час його розробки через сімейні обставини, і в підсумку монтажем займався Джосс Відон. Фанати разом з акторами фільму вимагали випустити версію Снайдера і Warner Bros. доволі довго пручалася, але в підсумку здалися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: