Новини

Warner Bros. будуть використовувати штучний інтелект при створенні фільмів

Як повідомляє THR, студія Warner Bros. підписала контракт з Cinelytic щодо використання їхньої системи управління проектами за допомогою штучного інтелекту.

Технології мають допомагати продюсерам і боссам компанії прогнозувати касові збори на той чи інший фільмів, підбирати оптимальний акторський склад та генерувати гонорар для зірки з урахуванням місця зйомок та кількості робочих днів.

Платформа не обов’язково передбачатиме, яким буде наступний прокатний сюрприз на 1 мільярд доларів, як, наприклад, хіт “Джокер”. Натомість вона скоротить кількість часу, яку керівники витрачають на низькооплачувані повторювані завдання і замість цього дасть їм кращі параметри для маркетингу та дистрибуції фільму в тому числі розрахує найкращий час для прокату фільму. При цьому творці платформи запевняють, що ніяких креативних рішень програма не прийматиме.

Компанія Cinelytic була заснована чотири роки тому Тобіасом Квіссером і протягом трьох років бета-тестувала платформу з ШІ. У 2018 році компанія підписала угоди з інді-студіями Ingenious Media (“Життя Пі”, “Керол”, “Бруклін”) та Productivity Media (“The Little Hours”, “Born to be Blue”). Компанія STX (“Шахрайки з Волл-Стрітт”) стала клієнтом Cinelytic у вересні 2019. Warner Bros. – перша велика кіностудія, яка скористається їхніми послугами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: